S někým si rozumíte na „první dobrou“, s jiným to tak snadno nepůjde. Nesmíte se divit. Záleží totiž i na tom, v jakém slunečním znamení jste se narodili. Některá znamení jsou kompatibilní, jiná méně a některá vůbec ne.

Beran


Pokud jste se narodili ve znamení Berana, není vám cizí žádné dobrodružství. Vaše nadšení a dominující osobnost vám dodává pocit důvěryhodnosti. Máte nevyčerpatelné ambice. Buďte ale opatrní, někdy máte tendenci být netrpěliví a impulzivní. Nejlepšího přítele najdete mezi lidmi, kteří se narodili ve znamení Vah. Kdykoli budete netrpěliví nebo až moc „bujní“, přítel v tomto znamení vás udrží na uzdě. Váhy jsou o rovnováze, která krásně doplňuje beraní extremistickou mentalitu.

Jaký zlozvyk mají jednotlivá znamení? Beran holduje alkoholu, Váhy pořád polykají prášky

Jaký zlozvyk mají jednotlivá znamení? Beran holduje alkoholu, Váhy pořád polykají prášky

Na základně znamení zvěrokruhu se dá zjistit o lidech ledacos. I to, jak jsou náchylní k různým závislostem a kterým pak holdují. Zlozvyky jsou nehezká věc, která může dokonce s naším životem zamávat, aniž by si to někdo uvědomoval. Nezdavé zlozvyky se od

Doporučené články Číst více

Býk


Pokud jste Býk, máte trvalý charakter. I když se vám nelíbí ukazovat svoje pocity, jste milující a vnímavý k emocím druhých. Jste sice tvrdohlavý, což vás někdy může dostat do úzkých stejně jako v případě, že budete přehnaně žárlit nebo se rozčílíte. Vaše síla a velkorysost jsou ale obdivuhodné. Nejlepšího přítele najdete v Rybách. Ty jsou totiž dobrosrdeční, dodají vám podporu, kterou potřebujete. Nikdy s vámi nebudou válčit, když budete trvat na svém. No, a taky vám vždycky rády nabídnou rameno, na kterém se můžete vyplakat.

Blíženci


Bez ohledu na to, co se děje kolem vás, vždycky dokážete říct něco vtipného, co zlehčí situaci. Jste společenští a intelektuální. Nemáte rádi nudu, jinak byste mohli upadnout do deprese. Váš život je tvořivý a vy se díky svým schopnostem dokážete přizpůsobit téměř každé situaci. Nejlepšího přítele najdete mezi Vodnáři. Oba máte podobně nekonfliktní povahu, máte smysl pro jednoduché věci, které si můžete společně vychutnat. No, a společně taky můžete vyrazit na party – spolu si vždycky užijete.

Rak


Raci musí mít svůj prostor, jakmile ho nemají, mohou být náladoví. Svou náladovost Raci neumí skrývat. Ceníte si vztahů s rodinou a přáteli a máte tendenci být trochu víc ochranitelští a opatrní. Ostatní na vás oceňují sympatie a představivost. Vaším nejlepším přítelem bude Střelec. Ten ocení vaši introvertní povahu a společně budete hluboce filozofovat. Střelec jako optimista vás ale zbaví špatné nálady a taky vás může nabudit, abyste zkusili nové věci.