Každé znamení zvěrokruhu má jiné vlastnosti, což se projevuje i v jejich postoji k upřímnosti a lži. Ať už je milosrdná, nebo vykalkulovaná. Jakému znamení zvěrokruhu můžete bezmezně věřit a na koho si raději dávat pozor, i když v tom nemusí být nutně zlý úmysl?

Beran (21. 3. - 19. 4.)


Berani jsou sice mezi nejupřímnějšími znameními zvěrokruhu, avšak těžko by se kdokoliv jiný mohl měřit také s jejich lehkomyslností. Tito lidé vám totiž bez problémů slíbí cokoliv, na co si vzpomenete. S dodržováním slibů je to ovšem mnohem horší. Berani sice naprosto upřímně věří, že daný slib dodrží, avšak mají postoj, že věci se vyřeší samy. Když na ně spoléháte a zaženete je do kouta, můžete se dočkat dvou situací – buď dané slovo dodrží, nebo je vezmou zpět. Záleží na jejich momentální náladě.

Horoskopy podle tarotu - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018)

Horoskopy podle tarotu - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018)

Ryby se pyšní skvělými nápady. Rak prochází vztahovou zkouškou. Lev musí být trpělivý, aby dostal to, oč usiluje. Jak jsou na tom další znamení a kdo by rozhodně neměl půjčovat peníze, ti prozradí naše nové horoskopy.

Doporučené články Číst více

Býk (20. 4. - 20. 5.)


Býci jsou doslova mistry v oblasti milosrdných lží. Ne že by je těšilo vám lhát do očí, ale nemají rádi konflikty a za každou cenu se chtějí vyhnout hádkám, takže vám raději řeknou to, co chcete slyšet, než by přiznali vlastní názor. Problém je v tom, že přestože vám jsou schopni slíbit něco, do čeho se jim příliš nechce, už v ten moment přemýšlejí nad tím, jak z toho vycouvat.

Blíženci (21. 5. - 20. 6.)


Pokud chcete vědět, jak si stojíte s Blíženci, donuťte je jejich názory napsat na papír a podepsat. Jedině tak si totiž můžete být něčím jistí. Není to tak, že by Blíženci lhali, jako když tiskne, ve skutečnosti říkají právě to, co si ve vší upřímnosti myslí. Problém je ale v tom, že neustále mění postoje, hledají nové verze pravdy a nemají problém své stanovisko ve vteřině přehodnotit. Potřebujete se spolehnout na Blížence? Hodně sil!

Rak (21. 6. - 22. 7.)


Raci mají z podstaty romantickou duši, což se projevuje i v jejich přístupu k pravdě a slibům. Toto znamení jen velmi nerado zaujímá jasné stanovisko, když může, vyhýbá se zodpovědnosti, a pokud to jen trošku jde, zásadně nic neslibuje. Pokud je konečně k nějakému závazku donutíte, pravděpodobně se z něj budou snažit vylhat. Pokud tedy nejde o věci spojené s láskou, tam byste totiž jen těžko hledali spolehlivější a věrnější jedince.