Střelec

Jste netrpěliví jako ďas
Střelci, jste pořád single? Možná proto, že jste moc netrpěliví. Všechny dobré věci přicházejí k těm, kteří dokážou taky někdy počkat. Je to velká životní pravda a týká se to i lásky. Nemůžete mít všechno hned. Netrpělivost vám brání najít lásku, takže pokud nebudete víc trpěliví, jen těžko uspějete.

Kozoroh

Vždycky čekáte od druhých to nejhorší
Kozorozi, hledáte toho pravého nebo pravou? Ne každý je špatný a ne každá vlastnost je ta nejhorší. Dejte lidem šanci, aby vás přesvědčili, že stojí za to. Nehledejte na nich jen mouchy, ale oceňte i drobné klady. Nebudete litovat. Dokonce i tehdy, když jste se v minulosti už spálili, nechte to plavat. Nestojí to za to hrabat se v minulosti.

Milostný rozbor podle hvězd: Po čem skrytě touží Panna? Jaké způsoby aktu lásky preferuje Beran?

Milostný rozbor podle hvězd: Po čem skrytě touží Panna? Jaké způsoby aktu lásky preferuje Beran?

Ke šťastnému a zdravému životu patří u většiny lidí i spokojený sexuální život. Na počátku většiny vztahů funguje silná vzájemná přitažlivost. Jak dlouho ale okouzlení vydrží? Je váš protějšek stabilní typ, nebo potřebuje každý měsíc jiný sexuální objekt?

Doporučené články Číst více

Vodnář

Neumíte vyjádřit svoje city
Vodnáři, nemůžete mít pevný vztah, aniž byste se otevřeli a vyjádřili i svoje pocity. Otevřít se někomu se vám může zdát jako děsivá představa, ale je to naprosto nezbytné pro navázání všech skutečných vztahů. Musíte svoje emoce přijmout a vyjádřit je tomu, koho milujete.

Ryby

Bojíte se nezmapovaného území
Ryby, jste až moc velké citlivky, které se bojí vyrazit do neznámého prostředí. Za to považujete i lásku. Nebojte se potkat někoho nového, budete překvapené, kdo vám může vstoupit do života. Nové věci mohou být vzrušující a láska za to stojí.