Lev

Vaše tendence k sebestřednosti
Nedá se nic dělat, ale Lvi takoví jsou. Úžasní, charismatičtí, ale někdy až moc sebestřední. Nemyslete jen na sebe a svoje blaho a na to, že svět se točí jen kolem vás. Netočí. Když nezměníte tohle nastavení v hlavě, jen těžko někoho najdete. Nebojte se, až ho najdete, bude s vámi sdílet vaše lepší já.
 

Panna

Vaše vrozená plachost
Panny jsou od přírody spíše plaché. Jestli se nebudete snažit více otevřít, celý život budete pohřbené uvnitř samy sebe a nikoho nového nenajdete. Nebojte se potkávat nové lidi a oťukávat je, jedině tak nezůstanete single. I vy jste přece plné života a lásky, tak to dokažte!

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (18-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (18-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Váhy

Děláte ze sebe pořád chudáka
Nikomu neprospějete, když si budete hrát na mučedníka. Váhy, vaše hra na „jsem největší chudák pod sluncem“ nemůže nikdy dobře dopadnout. To nemají rády ani ženské, ani muži. Nevypadá to vůbec dobře a s tímhle přístupem žádný vztah nenajdete a snížíte tím šance najít skutečnou lásku.

Štír

Jste moc nedůvěřiví
Štíři, nikdo nemá rád, když vás musí pořád dokola ujišťovat o tom, že vás miluje a opravdu chce. Nenechte se chytit do pasti svých vlastních nedůvěřivých cest, odeženete od sebe každého, koho milujete. Pomozte sami sobě a vyhoďte ten pitomý skepticismus z okna ven!