Láska je krásná a taky choulostivá věc. Někdy přijde jako blesk z čistého nebe, ale někdy je to opravdu tvrdá dřina, abychom našli toho pravého. Pokud jste pořád sami a bez partnera, možná děláte někde chybu. Zkuste ji odhalit podle horoskopu.

Možná že žijete bez partnera a užíváte si to. Ale je možné, že byste rádi samotu vyměnili za společnost někoho, kdo vás bude milovat. Nemůžete najít toho pravého? Možná vám v tom brání nějaké vaše nedostatky nebo povahové vlastnosti, které je nutné buď změnit, nebo je minimalizovat.
 

Beran

Jednáte často v afektu
Berani, vy máte dost paličatou hlavu a řešíte velmi často věci, tedy i lásku, dost horkokrevně. Vezměte si uklidňující pilulku, napočítejte do deseti, prodýchejte se a teprve pak jednejte a mluvte. Když budete moc hrrr a působit naštvaně, jen těžko někoho najdete.

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Máte občas negativní pocity v podobě vnitřní úzkosti? Nejste si jistí, proč se vám to děje? Znamení zvěrokruhu by vám s tím mohlo pomoci.

Doporučené články Číst více

Býk

Jste moc dychtiví a nepřiznáte pravdu
Býci jsou v lásce často moc dychtiví a velmi rádi taky dávají najevo, že mají ve všem pravdu. Tvrdohlavost se sice přisuzuje beranům, ale v tomto případě jim šlapete na paty. Zpomalte trochu, vystupte ze svojí komfortní zóny, neřešte vše z pozice síly. Připusťte, že může mít ten druhý taky pravdu.
Blíženci

Blíženci

Jste až moc nerozhodní
Blíženci, vy máte úžasný talent na to neumět se včas rozhodnout. A pokud jde o lásku, musíte se prostě někdy rozhodnout. Jinak vám případná láska uteče k někomu, kdo bude mít jasno. Jak můžete s někým začít vztah, když pořád řešíte, jestli to je, nebo není správné rozhodnutí začít si něco právě s ním? Prostě to prubněte, za pokus přece nic nedáte.

Rak

Jste nejistí a bojíte se
Raci, pokud chcete někoho najít, musíte více důvěřovat. Tomu druhému i sami sobě, že to má smysl. Nemůžete se přece neustále utápět v nejistotách, že by to nemuselo vyjít. Musíte věřit, že ten, koho milujete nebo jste do něj zamilovaní, cítí totéž. Láska je bezpodmínečná, tak ji tak berte.