Láska je krásná a taky choulostivá věc. Někdy přijde jako blesk z čistého nebe, ale někdy je to opravdu tvrdá dřina, abychom našli toho pravého. Pokud jste pořád sami a bez partnera, možná děláte někde chybu. Zkuste ji odhalit podle horoskopu.

Možná že žijete bez partnera a užíváte si to. Ale je možné, že byste rádi samotu vyměnili za společnost někoho, kdo vás bude milovat. Nemůžete najít toho pravého? Možná vám v tom brání nějaké vaše nedostatky nebo povahové vlastnosti, které je nutné buď změnit, nebo je minimalizovat.
 

Beran

Jednáte často v afektu
Berani, vy máte dost paličatou hlavu a řešíte velmi často věci, tedy i lásku, dost horkokrevně. Vezměte si uklidňující pilulku, napočítejte do deseti, prodýchejte se a teprve pak jednejte a mluvte. Když budete moc hrrr a působit naštvaně, jen těžko někoho najdete.

Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim ty nejsilnější osobnosti

Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim ty nejsilnější osobnosti

Každé znamení zvěrokruhu má své silné a slabé stránky. Některá oplývají přirozenou inteligencí, jiná jsou naopak velmi citlivá a empatická. Která znamení jsou však ta nejsilnější?

Doporučené články Číst více

Býk

Jste moc dychtiví a nepřiznáte pravdu
Býci jsou v lásce často moc dychtiví a velmi rádi taky dávají najevo, že mají ve všem pravdu. Tvrdohlavost se sice přisuzuje beranům, ale v tomto případě jim šlapete na paty. Zpomalte trochu, vystupte ze svojí komfortní zóny, neřešte vše z pozice síly. Připusťte, že může mít ten druhý taky pravdu.
Blíženci

Blíženci

Jste až moc nerozhodní
Blíženci, vy máte úžasný talent na to neumět se včas rozhodnout. A pokud jde o lásku, musíte se prostě někdy rozhodnout. Jinak vám případná láska uteče k někomu, kdo bude mít jasno. Jak můžete s někým začít vztah, když pořád řešíte, jestli to je, nebo není správné rozhodnutí začít si něco právě s ním? Prostě to prubněte, za pokus přece nic nedáte.

Rak

Jste nejistí a bojíte se
Raci, pokud chcete někoho najít, musíte více důvěřovat. Tomu druhému i sami sobě, že to má smysl. Nemůžete se přece neustále utápět v nejistotách, že by to nemuselo vyjít. Musíte věřit, že ten, koho milujete nebo jste do něj zamilovaní, cítí totéž. Láska je bezpodmínečná, tak ji tak berte.