Výber nášho budúceho partnera nezáleží iba na našich preferenciách či sympatiách, ale podľa astrologičiek aj podľa postavenia planét a súhvezdí počas roka.

Niektoré mesiace sú pre lásku vhodnejšie viac ako iné. A všetko závisí aj od vášho znamenia. Podľa astrologičiek máte najväčšiu šancu stretnúť toho pravého v momente, keď je slnko v piatom a siedmom dome zvieratníka. Tieto astrologické domy existujú niekoľkokrát ročne a odvíjajú sa od otáčania Zeme okolo svojej osi. Je ich presne 12, rovnako ako znamení. Existuje medzi nimi určitá analógia a podobnosť.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (22-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (22-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

„Piaty dom je domom lásky, romantiky a flirtovania. Siedmy dom je domom oddanosti, vážnych vzťahov či dokonca manželstva,vysvetlila astrologička Ophira. „Keď sa planéty nachádzajú v niektorom z týchto domov, je to znamenie, že je vhodný čas otvoriť sa novej láske alebo stretnúť sa s tým ideálnym partnerom."

„Jedna vec, ktorú chcem zdôrazniť je, že vždy hovoríme ľuďom, my sme súčasť vesmíru, a preto by sme s ním mali spolupracovať," povedala Ophira. Toto sú najvhodnejšie dátumy na nájdenie lásky pre každé znamenie.

Baran

Láska je vo vzduchu pre baranov počas väčšiny októbra augusta. Vo vašom piatom dome bude slnko od 23. júla do 22. augusta a v tom siedmom dome, ktorý je charakteristický pre hlbšie duchovné súznenie, bude od 23. septembra až do 23. októbra.

Býk

Nenechajte sa prekvapiť, ak si vás býkov v septembri alebo novembri nájde v láska. Slnko sa vo vašom piatom dome nachádza od 23. augusta do 22. septembra. Vážny vzťah máte šancu nájsť aj keď bude slnko v siedmom dome od 23. októbra až do 21. novembra.

Beran je známý svou neuvěřitelnou odvahou, Panna zase svým smyslem pro pořádek. Kladné i záporné vlastnosti jednotlivých znamení najdete uvnitř v článku!

Blíženci

Vy nechajte oči a srdce otvorené najmä v októbri decembri. Slnko do vášho piateho domu zavíta presne 23. septembra až do 23. októbra. Hlbším citom dajte priestor, keď sa bude nachádzať v siedmom dome od 22. novembra do 21. decembra.

Rak

November január sú dobré mesiace pre osoby v znamení raka, ktoré hľadajú lásku. Slnko sa bude nachádzať vo vašom piatom dome od 23. októbra až do 21. novembra. V siedmom dome ho môžete očakávať presne od 22. decembra do 20. januára.