Váha

Všetko čo váha chce pre ostatných je, aby boli spokojní a šťastní. To platí pre každého na Zemi a obzvlášť pre ľudí, ktorých miluje. Váha zájde aj na kraj sveta, aby sa uistila, že sa jej partner má dobre. Urobí všetko pre jeho šťastie. Je ich ľahké milovať, lebo vám ukážu všeobjímajúci druh lásky. A to je niečo, o čo sa oplatí zabojovať.

Ryby

Ryby majú jednoznačne to najmilujúcejšie a najmäkšie srdce. Všetko prežívajú do hĺbky, sú plné emócií a nemajú problém s vyjadrením svojich túžob. Ryba vyloží všetky karty na stôl. Nič nenechá nevypovedané. Pre osobu, ktorú miluje by kráčala hoci aj po rozpálenej pahrebe. A takáto láska je niečo, čo zažijete len jedenkrát za život.

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Střelec prožije postelové orgie, Pannu čekají alkoholové problémy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Střelec prožije postelové orgie, Pannu čekají alkoholové problémy

Začátek měsíce přinese některým zrozencům parádní víkend. Berani, Panny a Váhy budou mít v únoru příležitost ujasnit si, jakou roli pro ně láska a vztahy v životě znamenají – zda jsou jen povrchem nebo pevnou kostrou. Díky minulosti si uvědomíte, kým jste

Doporučené články Číst více

Rak

Raci oplývajú darom najväčšej starostlivosti o partnera. Z celého horoskopu vedia práve oni milovať bezpodmienečne. Sú nekonečne trpezliví a vedia odpúšťať. Je to znamenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť za každých okolností, sú tu pre vás vo dne, v noci. Rak dokonale zosobňuje to, ako by mala vyzerať láska. A tiež aj to, ako by sme sa všetci mali navzájom milovať.

zdroj: