Lev

Neexistuje dynamickejšie, spoločenskejšie a podmanivejšie znamenie ako lev. Levy sú neuveriteľne nezávislé, sebavedomé a isté samé sebou. Pre niekoho, kto chodí s levom, je preto dôležité priznať si, že ho nikdy nebude potrebovať. A to môže byť aj kameň úrazu.  Ale sú to magické znamenia! Všetko je vďaka nim vzrušujúcejšie a podmanivejšie, preto nie je nijakým prekvapením, že ich všetci zbožňujú.

Baran

Aktívny, vzrušujúci, vášnivý – baran si z partnera urobí centrum svojej pozornosti. Blaho svojich polovičiek je pre nich prioritou a urobia všetko čo je v ich silách, aby boli pre nich všetkým. Slnkom ich dní, parťák do nepohody i rameno, na ktorom sa môžu vyplakať. Baran bojuje za to, aby bol všetkým, čo osoba po jeho boku môže potrebovať. Kto by nemiloval niekoho takého?

Poznejte, jaký je jeho ženský ideál na základě znamení zvěrokruhu

Poznejte, jaký je jeho ženský ideál na základě znamení zvěrokruhu

Muže narozené ve stejném znamení zvěrokruhu kromě povahových vlastností spojuje i podobná touha po ženském ideálu, přičemž každé znamení shledává tento ideál v něčem jiném.

Doporučené články Číst více

Býk

V celom zverokruhu niet lojálnejšie a vytrvalejšie znamenie ako býk. Keď niekoho miluje, je v tom namočený úplne celý. Osobe, ktorú miluje sa kompletne odovzdá. Býk sa nehrá na žiadne nenápadné odkazy, nenechá nič visieť vo vzduchu. Vyloží všetky karty na stôl a vy si môžete byť vždy istí na čom ste. Tento druh odovzdanosti a lojality je ťažké nájsť, takže keď sa vám to už podarilo, nenechajte ho odísť.