Lev

Neexistuje dynamickejšie, spoločenskejšie a podmanivejšie znamenie ako lev. Levy sú neuveriteľne nezávislé, sebavedomé a isté samé sebou. Pre niekoho, kto chodí s levom, je preto dôležité priznať si, že ho nikdy nebude potrebovať. A to môže byť aj kameň úrazu.  Ale sú to magické znamenia! Všetko je vďaka nim vzrušujúcejšie a podmanivejšie, preto nie je nijakým prekvapením, že ich všetci zbožňujú.

Baran

Aktívny, vzrušujúci, vášnivý – baran si z partnera urobí centrum svojej pozornosti. Blaho svojich polovičiek je pre nich prioritou a urobia všetko čo je v ich silách, aby boli pre nich všetkým. Slnkom ich dní, parťák do nepohody i rameno, na ktorom sa môžu vyplakať. Baran bojuje za to, aby bol všetkým, čo osoba po jeho boku môže potrebovať. Kto by nemiloval niekoho takého?

Raci je nesnášejí, Berani rádi křičí!

Raci je nesnášejí, Berani rádi křičí!

Proč se někdo při hádkách nechá vytočit do běla a jiný z každého konfliktu utíká? Je to dáno jen charakterem, anebo rozhodují i jiné věci? Přečtěte si, jak se hádají jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

Býk

V celom zverokruhu niet lojálnejšie a vytrvalejšie znamenie ako býk. Keď niekoho miluje, je v tom namočený úplne celý. Osobe, ktorú miluje sa kompletne odovzdá. Býk sa nehrá na žiadne nenápadné odkazy, nenechá nič visieť vo vzduchu. Vyloží všetky karty na stôl a vy si môžete byť vždy istí na čom ste. Tento druh odovzdanosti a lojality je ťažké nájsť, takže keď sa vám to už podarilo, nenechajte ho odísť.