Vodnár

Vodnári sú prirodzene rezervovaní a diskrétni ľudia. Nie sú náchylní sa otvárať a pripúšťať si ľudí k telu, to je pre nich absolútne vylúčené. Vyznať sa vo vodnárovi môže byť riadna výzva - práve to vytvára priepasť medzi ním a tými ostatnými. Vodnár potrebuje niekoho, komu môže skutočne veriť. Niekoho, pri kom môže ukázať aj svoju zraniteľnosť a cítiť sa pritom v pohode.

Kozorožec

Kozorožce sú obrazom praktickosti, efektívnosti a tvrdej práce. Zatiaľ čo z nich tieto vlastnosti robia neuveriteľne dôveryhodných a hviezdnych zamestnancov a kolegov, môže to taktiež znamenať, že ku každému vzťahu pristupujú ako k obchodnej transakcii. A žiadny partner netúži byť sústavne pozorovaný vediac, že ten druhý zvažuje pre a proti. Kozorožec sa musí naučiť veriť svojmu srdcu natoľko, ako verí svojej hlave, aby sa mu podarilo nájsť skutočnú, trvajúcu lásku.

HOROSKOP VĚRNOSTI: Jak prošla jednotlivá znamení zvěrokruhu? Beran to zkouší všude!

HOROSKOP VĚRNOSTI: Jak prošla jednotlivá znamení zvěrokruhu? Beran to zkouší všude!

Co oči nevidí, srdce nebolí. Jako nevěru lze brát jakýkoli sexuální kontakt, který se uskutečňuje mimo partnerskou dvojici. Sexuální kontakt je velmi široký pojem, nejedná se jen o pohlavní styk. I flirt může být velmi zraňující a ponižující. Ve chvíli, k

Doporučené články Číst více

Blíženci

Blíženci majú povesť nerozhodných a príliš emotívnych ľudí. Do určitého bodu to je pravda a môže to sťažovať komunikáciu s nimi. No taktiež to znamená že milujú celým svojim srdcom a do svojich citov vkladajú všetko. Keď blíženec miluje, dáva partnerovi zo seba úplne všetko. Zvládnuť taký nápor lásky môže byť občas až desivé. No blížencov by sme mali za to len pochváliť. Nie všetci sú totiž toho schopní.