Váhy (23. 9. – 23. 10.). 

To, že jste občas náladoví, není žádná novinka. Pokud se do někoho zamilujete, vaše emoce vypadají jako horská dráha. Díky tomu se ve vás váš protějšek nemůže vyznat. Snažte se je udržovat v rovnováze.

Štír (24. 10. – 22. 11.).

 Pro svého partnera byste snesli modré z nebe. Považujete ho za střed světa. Problém nastává tehdy, když začnete žárlit. Nesnesete, když se váš partner baví s člověkem opačného pohlaví. Sledujete, komu na sociálních přidává lajky k fotkám. Jste tím posedlí. Nechte ho dýchat, nebo vám ten vztah dlouho nevydrží.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (16-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (16-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Střelec (23. 11. – 21. 12.).

 Milujete dobrodružství. Sotva někam vycestujete, už plánujete, kam pojedete příště. Pokud se zamilujete do člověka, který není tak nadšený cestovatel jako vy, je to problém. Nebudete se moci vídat tak často. Větší potíž však spočívá v tom, že potřebujete dobrodružství i ve vztahu. Pokud se z něj začne vytrácet, nechcete ve vztahu zůstat. Žádný vztah není dokonalý. Pokud si to nedokážete uvědomit, vždy v něm budete nespokojeni.