Rak (22. 6. – 22. 7.). 

Jste velmi citliví. Lásku dokážete prožívat opravdu intenzivně. Problém jev tom, že si všechno berete moc osobně. Stačí, aby partner utrousil jízlivou či popichující poznámku směrem k vám, a vy se z toho hned hroutíte.

Lev (23. 7. – 22. 8.).

 Cítíte se být jako včelí královna. Očekáváte, že to tak bude i vztahu. Myslíte si, že se vše bude točit jen kolem vás. Doufáte, že váš protějšek pro vás bude schopný udělat vše. Pokud se nad sebou nezamyslíte, brzo zůstanete sami. Jednostranné vztahy nikdy nemají šťastný konec.

Dominantní, starostliví, benevolentní: Jací jsou muži otcové podle znamení zvěrokruhu

Dominantní, starostliví, benevolentní: Jací jsou muži otcové podle znamení zvěrokruhu

S Blížencem se děti nebudou nikdy nudit, pro jeho všestrannost ho přeci také milujete! Otcové Blíženci jsou milovníky nejrůznějších dětských her. Stereotyp nesnášejí. Děti je budou milovat a těšit se na rozmanitost zábavy. Dopřejte svému Blíženci čas od č

Doporučené články Číst více

Panna (23. 8. – 22. 9.). 

Když se zamilujete, svému partnerovi se úplně odevzdáte. Přestanete mít svůj vlastní názor, všechnu zodpovědnost a rozhodnutí necháváte na něm. Kontrolu nad celým vztahem musí převzít on. Nejste mu schopní dát najevo ani to, že vás něco trápí. Ve vztahu můžete být submisivní a introvertní, ale měli byste být schopni se svým protějškem otevřeně komunikovat.