Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Pyšníte se tím, že jste silní a nezávislí. Když se do někoho zamilujete, nechcete, aby vám protějšek zmenšoval osobní svobodu. Vaše jednání většinou končí rozchodem. Nedokážete snést kompromisy. Zatím vás k tomu nepřiměla ani láska.

Býk (21. 4. – 21. 5.). 

Když se zamilujete, ožíváte. Začátky vztahů jsou krásné a růžové. Každý den potřebujete cítit, že po vás protějšek touží a potřebuje vás. Postupem času to pro něj může být velmi unavující. Není jednoduché partnerovi každý den něco dokazovat. Časem bude intenzita touhy po vás ze strany protějšku klesat. Budete se s tím muset smířit.

HOROSKOP PODLE STRACHU: Býk se bojí o peníze, Lev ztráty popularity!

HOROSKOP PODLE STRACHU: Býk se bojí o peníze, Lev ztráty popularity!

Všichni se něčeho bojíme. Věděli jste ale, že ty největší strachy pramení z podvědomí a jsou dopředu určeny na základě znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodíme? Zjistěte, jaký strach nejvíc v životě sužuje, nebo teprve sužovat bude, vás, ať se na něj můž

Doporučené články Číst více

Blíženci (22. 5. – 21. 6.). 

Jste extrémně soběstační. Neradi se v životě spoléháte na někoho jiného. Pokud se do někoho zamilujete, máte tendenci se s tím člověkem po chvíli nudit. I když nejste single, ve vztahu se tak chováte.