Máte někdy pocit, že se váš život odvíjí způsobem, který nemůžete ovlivnit? Vaše sluneční znamení je klíč k pochopení karmy z minulých životů. Když budete vědět, co vám je předurčeno, můžete získat kontrolu nad svým životem.

My a naše podvědomí

Už jste někdy měli pocit, že se vám dějí věci nevědomky a nezávisle na tom, co chcete? Možná jste byli fascinováni určitou profesí, a nevíte proč. Jeden mladý muž se zeptal své bývalé přítelkyně, která mu dala kopačky a rozhodla se stát jeptiškou, proč to udělala. A ona mu odpověděla: Nemám jinou možnost. Prostě jsem to musela udělat. Naše podvědomí, zvláště když sahá až do dalekých minulých životů, je složité a může nás mást. Ovšem vaše sluneční znamení poskytuje vodítko a taky může vrhnout trošku světla na vaši karmu. Hlavní je, abyste věděli, že extrém v jednom životě musí být vyvážen v tom druhém.

Tajemní Štíři a jejich horoskop. V jakém znamení najdete svoji spřízněnou duši?

Tajemní Štíři a jejich horoskop. V jakém znamení najdete svoji spřízněnou duši?

Jste tajemná a krásná žena. Máte smysl pro humor, jste inteligentní a temperamentní.

Doporučené články Číst více

Beran


V předchozích životech jste vždy konali dobré a správné věci. Jedli jste, pracovali a žili přesně tak, jak chtěli všichni ostatní. Ovšem občas jste zašli příliš daleko a šli jste proti svým zásadám, protože ostatní věřili něčemu jinému. Pamatujte si, že váš názor a zvolený způsob života je stejně důležitý jako kohokoli jiného.

Býk


Milujete krásné věci, ale často si je nekupujete, i když si je můžete dovolit. Opravdu potřebujete ten bestseller, když si ho můžete půjčit v knihovně? V mnoha minulých životech jste byli, upřímně řečeno, velcí  lakomci. Žili jste raději jako žebráci, i když jste měli spoustu peněz. Nyní je načase přiznat si, že je to v pořádku, mít pěkné věci – jsou součástí darů Země.

Blíženci


Vás okouzlují v životě běžné věci, jako jsou mraky, květiny, vlny v řece. Mohli byste chodit nebo sedět celé hodiny a pozorovat, co zajímavého zase uvidíte. Skrze mnoho reinkarnací jste byli učencem, který byl vynikající v právu, filozofii, teologii a vědě. Jen zřídka jste si ale všímali obyčejných věcí a hlubokých pravd. V tomto životě je na čase, abyste měli oči otevřené a všímali si jich. Jen tak dál, kochejte se!

Rak


Milujete svůj domov a rodinu a na Zemi není místo, kde byste byli raději. Vaše rodina je pro vás nejvyšší prioritou a hluboce ji milujete. Ne vždy to bylo ale tak. Byly životy, ve kterých vám záleželo víc na podnikání a práci než na blízkých. Ať už jste byli král, obchodník nebo obyčejný farmář, pravděpodobně jste znali své spolupracovníky lépe než svou rodinu. Proto je to v tomto životě jinak.

Jaká znamení horoskopu mají největší sklony k nevěře?

Jaká znamení horoskopu mají největší sklony k nevěře?

Ať už chceme nebo ne, znamení dokáže ovlivnit spoustu věcí v našem životě.

Doporučené články Číst více