Zákony mluví jasně o tom, za co musíme v případě porušení pravidel pykat. A co si budeme povídat, každý člověk je schopen dobra i zla. Jakého zločinu byste se dopustili, kdyby přišlo na věc, podle zvěrokruhu? Ovšem raději nedoporučujeme, abyste to zkoušeli. Mohli byste skončit skutečně za mřížemi.

Beran


Jste přirozený vůdce, silný a ambiciózní. Žádný beránek, ale Beran. Investujete tvrdě do své práce a máte obvykle dost peněz. Peníze jsou taky hnacím motorem všeho, co děláte. Pokud byste se tedy měli dopustit nějakého zločinu, pak by se týkal peněz. Defraudace, přepadení banky či krádež.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (31-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (31-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk


Býci milují materiální věci a velmi rádi nakupují. Pokud by se k nim měl přiřadit nějaký potenciální zločin, pak kleptománie. A tak cokoli a všechno, co by se vám dostalo pod ruku, by bylo vaše, Býci. Chtěli byste pro sebe jen to nejlepší a nic by vás nezastavilo – snad jen ruka zákona.

Blíženci


Blíženci, vy jste společenské bytosti, které jsou často velmi neklidné. Chtěli byste skákat z jedné věci na druhou a potřebujete neustálou stimulaci. Pokud byste měli spáchat nějaký zločin, pak byste zřejmě nelegálně obchodovali s drogami (třeba jen s marihuanou), ovšem byli byste dost chytří na to, aby vás nechytili.

Rak


Raci dělají všechno pro svou rodinu a přátele. Pokud by byli nuceni spáchat nějaký trestný čin, pak by to bylo ve jménu někoho, koho milují – ať už by se to týkalo jejich ochrany, pomsty nebo odplaty za zradu.