Uvažujete o pořízení domácího mazlíčka? Nevíte, pro jaké zvíře se rozhodnout? Přinášíme vám inspiraci podle hvězd. Ve speciálním horoskopu se dozvíte, s jakým mazlíčkem budete nejšťastnější.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býk by si měl pořídit kočku. Oba jsou stejně tvrdohlaví a nepřístupní. Jakmile si Býk něco usmyslí, jde si tvrdě za svým - stejně jako tento chlupatý mazlíček. Budou si skvěle rozumět. Když se zrovna nebudou potřebovat, přijde na řadu ignorace. A když budou mít náladu, přijde mazlení.

Horoskop na dnešní den - Pátek (21-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Pátek (21-12-2018)

Dnes by vám mohly něco vynést sázky a losy

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou impulzivní, nespoutaní, jistým způsobem exotičtí. A s kým si tedy nejvíce zařádí? No přece s papouškem! Barevný a hlučný papoušek Blížence naprosto fascinuje a nikdy ho neomrzí.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci, jste docela loajální, ale pouze k těm, které máte rádi. A jaké zvíře vám to připomíná? Kočku? Ano, správně! Stejně jako ona si držíte určitý odstup od lidí, protože se bojíte, že vám ublíží. Kočky jsou známé svou moudrostí, ale je těžké je pochopit. Podobně jste na tom i vy.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev a kůň? Skvělá kombinace! Oba jsou rádi centrem pozornosti. Rádi jsou obdivováni. A nikdo jiný se nesmí snažit ukrást jejich pozornost. Kůň je jednoduše důstojné zvíře pro lidi narozené ve znamení Lva. Takže ano, jděte do toho a pořiďte si koně! A nebo alespoň často navštěvujte jízdárnu!