KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Spolehlivý a praktický Kozoroh. Jakmile se něčemu věnuje, dává tomu maximum. Nic ho nezastaví. Potřebuje zajistit rodinu, která je pro něj smyslem života. Takže odvážné a věrné plemeno psa bude pro Kozoroha výbornou volbou.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, jste pohodáři a potřebujete svůj klid. Stejně jako prase. Jakmile jste připraveni někomu se otevřít, je to energické a pravdivé - stejně jako u čuníka. Prasata jsou laskavá a starostlivá zvířata stejně jako vy. Čuník, třeba ten zakrslý, bude proto správná volba!

Horoskop na dnešní den - Pondělí (02-12-2019) - Pracovním úkolům v zaměstnání se moc nevěnujete....

Horoskop na dnešní den - Pondělí (02-12-2019) - Pracovním úkolům v zaměstnání se moc nevěnujete....

Pokud se doma cosi porouchá, pozor, ať to nenaruší rodinné vztahy. Zamyslete se nad svou rolí v práci a přidejte. Raději dnes nezahajujte nové náročné činnosti.

Doporučené články Číst více

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Extrémně citové a zasněné Ryby k sobě potřebují králíčka. Ten - stejně jako Ryby - vyžaduje pozornost, a hlavně pomazlení a pohlazení. Ryby si budou svého domácího mazlíčka rozmazlovat, a ten je bude milovat a poslouchat. Že se králík nedá vycvičit? Ryby to rozhodně svedou!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, u vás to bude trochu složitější. Vy byste si měli pořídit vlka, případně československého vlčáka, který má v sobě kapku vlčí krve. Vaše energie nezná hranic. Jste stále aktivní, jak fyzicky, tak psychicky. V této charakteristice se s vámi shoduje právě vlk. Oba jste známí svou náladovostí a někdy i agresí. Dáte mu šanci?