Védská astrologie se řídí skutečným postavením hvězd. Řídí se tzv. repsesí bodů rovnodennosti, která se mění při otáčení země. Když se narodíte mezi prvním a osmnáctým dnem daného měsíce, jsou vám připisovány vlastnosti předchozího znamení. Seznamte se svým indickým horoskopem!

Méš – 21. 3. – 20. 4.

Zrozenci Méše jsou odvážní, nadšení pro věc, hledí pozitivně do budoucnosti, i když jsou někdy k realitě slepí. Méš je symbol mužství, dynamiky, silné vůle, objevování nových poznatků, dobrodružství a autority. Může se stát, že je toto znamení ovlivňováno jinými, což je u jeho průkopnické povahy zbytečné. 

Horoskop na dnešní den - Pondělí (16-03-2020) - Někdo se na vás může neopodstatněně hněvat.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (16-03-2020) - Někdo se na vás může neopodstatněně hněvat.

Dříve, než se věci vyjasní, můžete si vyslechnout trpká slova a bude vám to líto. Naštěstí později se vám dostane zadostiučinění, které vás zcela odzbrojí. Fyzická a intelektuální forma klesá, intuice se vyostřuje.

Doporučené články Číst více

Vršabha – 21. 4. – 21. 5.

Lidé narození ve znamení Vršabha jsou vyrovnaní, klidní, trpěliví, stálí, což může být pro jiné spíše odpuzující a nudné. Není jim cizí vytrvalost, avšak nepřátelství ke změnám všeho zaměření. Vršabha, to je také vnitřní moudrost, vzdělání, vedení a vůdcovství. Je nutné poslouchat vnitřní hlasy a nenutit ostatním zastaralé zákony. 

Mithuna – 22. 5. – 21. 6.

Toto znamení je přítulné, společenské, zvídavé, všestranné a vynalézavé nejen v lásce. Mithuna vyhledává lásku, přitažlivost, vášeň, erotiku. Čiří z něj zamilovanost, důvěra v city protějšku a slušné chování k lidem. V lásce jsou tito jedinci spíše nestálí, i když se chtějí skutečně zamilovat. Bojí se nepravého partnerského spojení.

Karkata – 22. 6. – 22. 7.

Symbolika Karkaty se nese v duchu jasnosti, změny k lepšímu, duchovní cestě, sebezkoumání, silných emocí a citlivosti. Karkata se nebojí samotné fáze změny, ale vidiny špatné budoucnosti. Nesmí se dívat do spokojené minulosti, jinak přichází úzkost. Pokud si uvědomí své schopnosti a dovednosti, vyzraje nad své pochyby.