Védská astrologie se řídí skutečným postavením hvězd. Řídí se tzv. repsesí bodů rovnodennosti, která se mění při otáčení země. Když se narodíte mezi prvním a osmnáctým dnem daného měsíce, jsou vám připisovány vlastnosti předchozího znamení. Seznamte se svým indickým horoskopem!

Méš – 21. 3. – 20. 4.

Zrozenci Méše jsou odvážní, nadšení pro věc, hledí pozitivně do budoucnosti, i když jsou někdy k realitě slepí. Méš je symbol mužství, dynamiky, silné vůle, objevování nových poznatků, dobrodružství a autority. Může se stát, že je toto znamení ovlivňováno jinými, což je u jeho průkopnické povahy zbytečné. 

Tieto páry znamení zverokruhu majú najkrajšie vzťahy!

Tieto páry znamení zverokruhu majú najkrajšie vzťahy!

Keď dvaja zaľúbení začínajú svoj vzťah, tak prežívajú naozajstnú eufóriu, to však nie je zárukou toho, že vzťah bude mať dlhšie trvanie.

Doporučené články Číst více

Vršabha – 21. 4. – 21. 5.

Lidé narození ve znamení Vršabha jsou vyrovnaní, klidní, trpěliví, stálí, což může být pro jiné spíše odpuzující a nudné. Není jim cizí vytrvalost, avšak nepřátelství ke změnám všeho zaměření. Vršabha, to je také vnitřní moudrost, vzdělání, vedení a vůdcovství. Je nutné poslouchat vnitřní hlasy a nenutit ostatním zastaralé zákony. 

Mithuna – 22. 5. – 21. 6.

Toto znamení je přítulné, společenské, zvídavé, všestranné a vynalézavé nejen v lásce. Mithuna vyhledává lásku, přitažlivost, vášeň, erotiku. Čiří z něj zamilovanost, důvěra v city protějšku a slušné chování k lidem. V lásce jsou tito jedinci spíše nestálí, i když se chtějí skutečně zamilovat. Bojí se nepravého partnerského spojení.

Karkata – 22. 6. – 22. 7.

Symbolika Karkaty se nese v duchu jasnosti, změny k lepšímu, duchovní cestě, sebezkoumání, silných emocí a citlivosti. Karkata se nebojí samotné fáze změny, ale vidiny špatné budoucnosti. Nesmí se dívat do spokojené minulosti, jinak přichází úzkost. Pokud si uvědomí své schopnosti a dovednosti, vyzraje nad své pochyby.