RAK (22. 6. – 22. 7.) 

Rak práci potřebuje především k zabezpečení rodiny. Jeho pracovní místnost je útulná a dobře pracuje v hotelech, restauracích a pečovatelských domech. Rád si své obzory rozšiřuje. Raci jsou výborní návrhaři, pečovatelé, terapeuti a umělci. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

LEV (23. 7. – 22. 8.) 

Lev je vášnivý, dynamický a miluje práci, kde je obdivován. Na pracoviště přináší vzrušení. Je-li příliš panovačný, chce trochu trpělivosti, kontrolu a více pracovních úkolů. Lvi se uplatní jako herci, ředitelé, právníci a politici. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

3 znamení, která mají toto léto obrovskou šanci, že potkají svou životní lásku

3 znamení, která mají toto léto obrovskou šanci, že potkají svou životní lásku

Tak kdo bude mít tohle léto štěstí v lásce? Podívejte se, jestli se budou zapalovat lýtka i vám!

Doporučené články Více

PANNA (23. 8. – 22. 9.) 

Panna miluje svoji práci. Komunikuje, přemýšlí a taktizuje. Vždy potřebuje mít co na práci a vždy plánuje dopředu. Jedinou věcí, která může zmařit úspěch Panny, je perfekcionismus. Snadno se proměňuje ve workoholika. Tady je volba povolání jasná: Biolog, novinář, účetní nebo odborník na zdravou výživu. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.