RAK (22. 6. – 22. 7.) 

Rak práci potřebuje především k zabezpečení rodiny. Jeho pracovní místnost je útulná a dobře pracuje v hotelech, restauracích a pečovatelských domech. Rád si své obzory rozšiřuje. Raci jsou výborní návrhaři, pečovatelé, terapeuti a umělci. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

LEV (23. 7. – 22. 8.) 

Lev je vášnivý, dynamický a miluje práci, kde je obdivován. Na pracoviště přináší vzrušení. Je-li příliš panovačný, chce trochu trpělivosti, kontrolu a více pracovních úkolů. Lvi se uplatní jako herci, ředitelé, právníci a politici. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (21-10-2019) - Neměli byste se vydávat někam na cesty, hlavně ne sami.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (21-10-2019) - Neměli byste se vydávat někam na cesty, hlavně ne sami.

Nechejte za sebe řídit jinou osobu, které důvěřujete. Protože se teď váš život profesně týká majetkových vlivů, musíte si dát pozor na daňové výkazy.

Doporučené články Číst více

PANNA (23. 8. – 22. 9.) 

Panna miluje svoji práci. Komunikuje, přemýšlí a taktizuje. Vždy potřebuje mít co na práci a vždy plánuje dopředu. Jedinou věcí, která může zmařit úspěch Panny, je perfekcionismus. Snadno se proměňuje ve workoholika. Tady je volba povolání jasná: Biolog, novinář, účetní nebo odborník na zdravou výživu. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.