Většina žen k sobě neustále přitahuje jeden typ muže. Jaké lákáte vy? Poznejte to podle svého znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Působíte atraktivně pro muže, kteří se chovají stále jako děti. Všímá si, že jste velmi aktivní a nadchnete se pro cokoli. Přepokládá, že jste na tom podobně jako on. Dospělé dítě, které svým smyslem pro dobrodružství zakrývá fakt, že po žádném vážném vztahu netouží.

Horoskop na dnešní den - Pondělí 25-01-2021 - Probouzíte se s novou energií a chutí do života...

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Přitahujete muže, kteří se svými partnerkami rádi manipulují. Jste věrné až za hrob a oni to vědí. Nějakou dobu se přetvařují, aby na vás udělali dojem a vy abyste si myslely, že jsou také hodní, milí a hlavně věrní. Snaží se na vás změnit nějaké vlastnosti a návyky. Snaží si vás vychovat k obrazu svému. Jednoho dne ale ukáží svoji pravou tvář.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Připadáte atraktivní lenivým mužům. Posadí vás na sedadlo řidiče, vezou se s vámi a sami nehnou ani prstem. Vy musíte být těmi iniciátorkami ve vztahu. Jedině vy všechno musíte plánovat a do všeho líné muže tlačit.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

Přitahujete citlivky, které neustále potřebují od vás přijímat lásku. Pokud se stane, že jim ji občas neprojevíte, cítí se zklamaní. Upnou se na vás a vysají z vás všechnu péči a lásku. Není nic horšího, než mít partnera neustále za zády.