Planety ovlivňují naše chování natolik, že to, co ze sebe vyzařujeme, přitahuje určité typy lidí. Všimli jste si třeba, že znáte deset Býků, ale ani jednoho Raka? Není to náhoda.

Jaké lidi k sobě podle horoskopu přitahujete?

Horoskop na dnešní den - Pondělí 28-12-2020 - Než něco uděláte, zamyslete se, zda by se to nedalo učinit jednodušeji...

Beran

 K Beranovi se stahují všichni, kteří touží po pořádném dobodružství. Jsou to lidé, kteří budou rádi následovat jeho nespoutanost. Beran jim totiž dokáže vyšlapat cestu a dodat jim energii, i když jsou na pokraji sil.

Býk

 K Býkovi jsou přitahováni ti, kteří touží po loajalitě. Vědí totiž, že nezmění svá rozhodnutí jen tak. Nevyžívají se v dramatických scénách a jsou inteligentní. Kolem nich proto najdete ty, kteří oceňují spolehlivost a oddanost, namísto nejistoty a divočiny.

Blíženec

 Na Blížence se lepí každý, kdo touží po pořádném odvazu! Je to znamení, které se umí velmi snadno a nakažlivě nadchnout. Rychle si k nim většinou najdou cestu lidé toužící po poznávaní nových krajin, lidí a chutí.

Rak

 Konejšivou náruč soucitného Raka hledají bezradní toužící po lásce. Rak jim dává pevnou půdu pod nohama, díky níž mohou znovu začít budovat svou budoucnost. Líbí se těm, kteří jsou unavení ze světa, který staví jen na penězích, a chtějí zažít opravdu hluboký pocit přijetí a lásky.

Horoskop na dnešní den - Pátek (17-04-2020) - Něčí nápad vás dnes rozesměje až k slzám.

Horoskop na dnešní den - Pátek (17-04-2020) - Něčí nápad vás dnes rozesměje až k slzám.

Uvažte ale, že je to nápad málo zkušené osoby, takže se nelze divit této bezradnosti. Dejte mu jemně na srozuměnou, že nemá šance, aby bylo po jeho. Pozitivní astrální vlivy podporují entuziasmus a životní sílu.

Doporučené články Číst více