Srdce. Pokud byste si ho měli představit, jaké by bylo? My v tom máme docela jasno podle vašeho znamení zvěrokruhu.

Beran

 Párkrát jste se spálili a stal se z vás tak trochu skeptik. Vaše srdce má proto velmi pevné stěny a rozbije je jen ten, kdo si vážně dá tu práci dostat se vám pod kůži.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (09-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (09-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk

 Vaše srdce je tvrdohlavé. Pořád chováte city k někomu z minulosti. Dokud se nehnete z místa, nenechají vás tyto city v ničem v klidu pokračovat. Vaše srdce je v neustálém sporu samo se sebou.

Blíženec

 Vaše srdce časem těžkne. Po lidech, které jste ztratili, se vám nestýská, ale jejich ztrátou i tak trpíte. Stále se snažíte poučit ze svých chyb. A trápí vás to. Čím jste starší, tím jste zamyšlenější.

Rak

 Vaše srdce je měkoučké jako ten nejlepší polštářek. Nestydíte se za slzy a máte odvahu být zranitelní. Vaše heboučké srdce má na svědomí to, že jste neustále autentičtí.