Zajímá vás, jaký protějšek je pro vás ten pravý? Zjistíte to podle znamení zvěrokruhu, která vás navedou k tomu správnému partnerovi / správné partnerce.

Beran + Střelec. 

Berani mají plno životní energie. Pokud ji dobře investují do vzdělání, práce či rodiny, budou relativně spokojení. Umí si prosadit svůj názor, což jim v mnoha situacích pomůže se posunout kupředu. Berani k sobě potřebují někoho podobně smýšlejícího a ambiciózního. Nejvíce se k nim hodí Střelci. Mají své cíle a ideály, za kterými si jdou. Důležitá je pro ně svoboda, kterou jim Berani mohou dát. Společné priority a honba za svými cíli je může udržet pohromadě celý život.

Horoskop na dnešní den - Sobota (02-05-2020) Řídíte se nyní pouze svými vlastními názory a vycházíte z toho velmi dobře...

Horoskop na dnešní den - Sobota (02-05-2020) Řídíte se nyní pouze svými vlastními názory a vycházíte z toho velmi dobře...

Řídíte se nyní pouze svými vlastními názory a vycházíte z toho velmi dobře...

Doporučené články Číst více

Býk + Vodnář. 

Býci mají v životě rádi jistoty, to platí i pro partnerský vztah. Cítí se spokojení, pokud jsou dostatečně materiálně zajištěni. Lidé narozeni ve znamení Býka jsou velmi pracovití a spolehliví. Totéž požadují po svém partnerovi. To jim můžou nabídnout právě jedinci ve znamení Vodnáře. Ti mají své sny a rádi pro ně tvrdě pracují. Většina z nich pluje proti proudu a z toho důvodu se často setkávají s nepochopením. Býci ho však pro ně mají.

Blíženci + Váhy.

 Blíženci mají široký okruh zájmů. Nevyhýbají se ani kreativním činnostem. Rádi filozofují o různých věcech, intelekt jim rozhodně nechybí. Blíženci jsou velmi citlivé osobnosti. Rádi si vyslechnou svůj protějšek a zahrnou ho velikou láskou. Z těchto důvodů se k nim nejvíce hodí Váhy. Ty mají rády klid a harmonii. Přímo prahnou po spravedlnosti. Jedna z jejich hlavních předností je kreativita. Ve vztahu jsou schopné ustupovat a dělat kompromisy. V tomhle zrovna Blíženci moc nevynikají a díky tomu k sobě obě znamení zapadnou jako puzzle.