První polovina roku finišuje a je před námi druhá. Proto je dobré si trochu zabilancovat a zjistit, v čem jsou nám hvězdy nakloněny v následujících měsících.

Beran

 Rok 2018 pro vás zatím byl ve znamení dočasných lásek. Jenže v další polovině se už nespokojíte jen tak s něčím, co za chvíli skončí. Budete hledat něco víc a budete přesně vědět, co to je.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (05-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (05-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk

Letos je vaše potřeba nezávislosti a prostoru nejsilnější za poslední roky. Jenomže, jak se bude rok 2018 chýlit ke konci, pomalu budete ustupovat ze svých neoblomných zásad a víc a víc rozevírat mříže svého srce. Bude to buď přátelstvím, nebo tím, že potkáte někoho skutečně vyjímečného.

Blíženec

Minulý rok jste museli posbírat sebevědomí, abyste si konečně užili rok, ve kterém budete sami sebou a nebudete mít strach. I když  možná vejdete do 2019 single, bude to s pocitem, že jste naprosto O.K. a vyrovnaní sami se sebou. Bude z vás vyzařovat pohoda, což přitáhne ještě lepší protějšky.

Rak

Milí Raci, vy se octnete přesně tam, kde chcete být. Všechno do sebe konečně začíná zapadat. V minulosti jste měli s partnery jenom samé problémy, ale bylo to jenom proto, že jste nevěděli, co vlastně chcete. Konečně jste ale zralí na to obrátit tyto zkušenosti do pevného názoru.