Založit rodinu může být velký krok do neznáma. Čekají vás příjemné rodičovské povinnosti? Tápete, jaká budete matka? Nepropadejte panice, každá maminka je pro své dítě ta jediná a nejlepší, přestože se to tak kolikrát na první pohled nemusí zdát.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ženy narozené v Beranu hýří energií a elánem. S dětmi si rády hrají, ale také na ně kladou příliš vysoké nároky. Do vztahu neumějí vnést dostatek citu, což je při výchově velký zádrhel. Ze svého dítěte chtějí mít silného jedince, který si poradí s každým problémem. V galerii čtěte, na co byste si měla dát ve výchově pozor.

Horoskop na dnešní den - Neděle (09-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Neděle (09-12-2018)

#horoskop Kozoroh Horoskop na zítra Vystupujte dnes v roli miláčků starší generace, která vás bude hýčkat a také radit, a to docela použitelně. Zbytečně se nerozčilujte, jsou dispozice i na infarkt. Možnost, která se dnes naskytne, pro vás bude zna

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Pokud byste hledali ideální matku, je to žena Býk. Nemá ráda hádky a zbytečně nerozkazuje. Svého potomka pohladí a zahrne láskou. Hýří trpělivostí, ale rovněž má na své děti přehnané nároky. Ke konfliktům dochází spíše v dospívání. V galerii čtěte, na co byste si měla dát ve výchově pozor.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Vztah ženy Blížence s dětmi je rozmanitý, hravý a komunikativní. Své ratolesti vede k samostatnosti a požaduje po nich úspěch. Možná někdy zapomíná na mazlení a dětský svět. Stačilo by se jen zeptat: „Co bys doopravdy chtěl?“ V galerii čtěte, na co byste si měla dát ve výchově pozor.