Na základně znamení zvěrokruhu se dá zjistit o lidech ledacos. I to, jak jsou náchylní k různým závislostem a kterým pak holdují. Zlozvyky jsou nehezká věc, která může dokonce s naším životem zamávat, aniž by si to někdo uvědomoval. Nezdavé zlozvyky se odvíjejí podle povahy, kterou má každé znamení jiné. Jak jste na tom právě vy?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani jsou temperamentní, takže jim neunikne žádná zábava, kde je hodně alkoholu. A to je u nic velký problém. Měli by si dát pozor na množství pití, které konzumují.

Horoskop na dnešní den - Sobota (02-11-2019) - V partnerství dnes očekávejte dusnou atmosféru.

Horoskop na dnešní den - Sobota (02-11-2019) - V partnerství dnes očekávejte dusnou atmosféru.

Snad pocítíte vzájemné znudění. Můžete rovněž zažít něco nevysvětlitelného nebo nadpřirozeného, proto mějte oči otevřené. V pozemských záležitostech se moc dařit nebude. Stojí za to se koncentrovat na vlastní zdraví a vyhnout se těžké fyzické práci.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Nejhorší zlozvyk Býků se týká jejich rukou. Když jsou totiž ve stresu a nebo se necítí dobře, často si okusují nehty a kůžičku kolem nehtů. Býci, toto je opravdu nechutné! Přestaňte s tím ihned!

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci si nemusí představit jeden den bez mobilu, co jeden den! Pravděpodobně by nevydrželi ani hodinu bez tohoto zařízení. Milý Blíženci, věřte, že si pěkně vyčistíte hlavy, když nachvíli přestanete zírat na displej.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci by si měli dát pozor na svojí citlivou povahu. Často jste vrbou a necháte ostatní, aby vám vzali energii. Zaměřte se na sebe a bude vám lépe!