Střelec


Střelce ohromíte, když budete stačit jeho intenzivnímu životnímu stylu a nadšení pro všechno, co dělá. Střelci hledají ve vztazích dynamiku, takže je zaujmete jedině tehdy, když „naskočíte“ do stejného vlaku jako oni. Rozhodně pak ocení odvahu, takže buďte odvážní.

Kozoroh


Kozorozi nemají rádi, když s nimi jen tak „plkáte“ o ničem, třeba o počasí. Nebudou s vámi ztrácet čas, pokud je začnete nudit. Kozoroh obdivuje lidi, kteří jsou opravdoví a kteří se snaží je poznat až do morku kostí. Chcete získat muže v tomto znamení? Pak s ním veďte poctivý a hluboký rozhovor, jedině tak si vás zapamatuje. Otevírejte témata, která jsou vášnivá i filozofická, a prodiskutuje s vámi celou noc.

Kdo vám vždy nezištně pomůže? Těchto pět znamení má andělské sklony!

Kdo vám vždy nezištně pomůže? Těchto pět znamení má andělské sklony!

Některá znamení zvěrokruhu jsou k tomu předurčena víc než ta ostatní...

Doporučené články Číst více

Vodnář


Vodnáři se často cítí jako outsideři, a dokonce i tehdy, když jsou obklopeni svými nejbližšími přáteli. Jejich mysl je složitá, takže pro ně může být těžké formulovat, co se vlastně v jejich nitru děje. Pokud chcete získat muže, který je Vodnář, pak se snažte ho co nejvíc pochopit a dávat najevo, že je důležitý. Je-li smutný, touží po tom, aby ho někdo utěšoval, nikoli přehlížel.

Ryby


Muži narození ve znamení Ryb mají rádi kontakt. Může to být kontakt fyzický, oční nebo sdílení životních zkušeností. Je to jedno, ale pokud mají Ryby dojem, že s vámi sdílejí mnohem víc než s někým jiným, určitě to ocení. Milují, když se jich letmo dotknete nebo ho pohladíte očima. Ryby jsou intuitivní znamení, které dokáže zrcadlit to, co mu ukazujete. Díky tomu pak vytvoříte trvalé spojení. Držte se toho a brzy o vás začnou Ryby snít.