Lev


Vypadá to možná jako klišé, ale co by tak mohlo královského Lva zaujmout víc než pochlebování a komplimenty? Je to tak, nemusíte ho políbit, abyste ho získali, ale když jste spolu, dejte mu okatě najevo, jak moc je zábavný a úžasný. Lvi to potřebují slyšet a komplimenty vám možná otevřou jejich srdce. Nebo si s vámi aspoň někam vyrazí.

Panna


Panny jsou jedno z nejhorších znamení, pokud jde o to, jak je získat a jak na ně. Skoro na nic totiž nereagují, a i když vynaložíte spoustu úsilí a laskavosti, abyste jim ukázali, že vám na nich záleží, ještě to neznamená, že vám to vrátí. Vlastně něco by tu přece jen bylo: Buďte k nim milí, i když budou kousaví. Nezapomeňte, že Panny v sobě mají jakýsi radar, který jim napoví, zda jim je s vámi fajn.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (20-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (20-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Váhy


Zájmy Vah mohou být různorodé, ale co jejich pozornost skutečně upoutá, je svoboda v tom, co děláte, a třeba i velmi nešikovně. Být bláznivý před Vahami znamená, že pro ně máte spoustu vášně a nebojíte se toho, co si ostatní myslí. Tahle důvěra je pro Váhy velmi důležitá, protože totéž by udělaly ony, aby se vám zalíbily.

Štír


Štíři bývají bezohlední určitě v tom, jak dávají najevo to, co skutečně cítí. Získat Štíra je těžké, ale musíte se pokusit být nečekaní v tom, co děláte a konáte. Jedině tak Štíra zaujmete. To, co z hloubi duše nesnáší, je nuda. Štírům se líbí být s někým, kdo má jiné zájmy než oni a kdo doplní jejich výjimečnou osobnost. Před Štírem prostě buďte vždy sami sebou, jedině tak vyhrajete.