Nevíte, jak zapůsobit na toho, kdo vás zaujal? Je to jednodušší, než si myslíte. Hlavně buďte sama sebou, protože to je ze všeho nejdůležitější. Hry a přetvářky nejsou na místě. Neuškodí ovšem, když budete vědět, o co se muž vašich snů zajímá, co ho baví nebo co má rád. Zkuste to podle zvěrokruhu, možná už zítra nebudete sama!

Beran


Beran miluje dochvilnost, takže podvědomě hledá někoho, kdo chodí včas. Ovšem naprosto nejlepší způsob, jak zaujmout Berana, je smích. Když se vám podaří ho rozesmát, jste na nejlepší cestě ho získat. Berani se totiž rádi smějí a mají rádi lehkost a zábavu. Tak do toho!

Horoskop plný citů: Jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce?

Horoskop plný citů: Jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce?

Každé znamení zvěrokruhu vyjadřuje emoce trochu jinak. Hvězdy přitom dokáží odhalit mnohé o vašich emočních projevech i o těch, o nichž nevíte. Zatímco ohnivá znamení explodují vášní, jiná jsou chladná jako led. Jak vyjadřujete city, a co to pro vás zname

Doporučené články Číst více

Býk
 


Zní to jednoduše, ale Býk ocení, když prokážete znalost jeho koníčků. Pozvěte ho na party nebo na film, o němž víte, že se mu líbí, a hned budete mít snadnější cestu k jeho srdci. Tím mu totiž naznačíte, že opravdu víte, co ho potěší a že ten čas chcete trávit s ním. Býci mají rádi prostředí, kde to žije, takže pozvánka na nějakou zajímavou akci ho určitě dostane.

Blíženci


Blíženci rádi přemýšlejí a komunikují, takže nejlepší způsob, jak je získat, je klást jim nejrůznější, třeba i podivné otázky. Tím jim ukážete svou inteligenci a přemýšlivost. Začněte rychle číst a studovat, abyste nezklamali. Nebojte se mluvit o čemkoli, Blíženci to opravdu ocení. A klidně můžete mluvit i během sexu – to mají taky rádi.

Rak


Raci mohou působit stydlivým dojmem, když se potkají s novými lidmi. Pokud je tedy budete chtít získat, budete muset vzít otěže do vlastních rukou. Nebojte se a začněte mluvit, oni se brzo uvolní. Raci jsou rodinné typy, které zaujmete v podstatě čímkoli. Nezáleží na tom, co s nimi budete dělat, klidně můžete jít do bláznivého a hlučného klubu, pokud u vás najdou důvěryhodnost, určitě je neztratíte.