Nejen lidová moudrost, ale i hvězdy radí zkusit to přes jeho mlsný jazyk, protože láska, jak známo, prochází žaludkem. Poradíme vám, jak na to, abyste právě tomu svému naservírovala na talíř to, co mu nejvíce prospěje.

Co uvařit, je-li váš partner…

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Již odpradávna lidé věří, že jejich vlastnosti, silné a slabé stránky i nadání, jim byly předurčeny už datem jejich narození. Dnes vás seznámíme se všemi znameními zvěrokruhu a jejich silnými i slabými stránkami. Přesvědčte se sami, zda na tom něco bude,

Doporučené články Číst více

BERAN

Neměl by to být velký problém, i když Berani mívají pěkně tvrdou hlavu. Nad stolem skrývajícím nesčetná překvapení zjihne očekáváním i ten nejzatvrzelejší Beran. Jako beránek se rozzáří nad minutkovými pokrmy jako jsou žebírka, biftek nebo řízky s bohatou oblohou. Chcete-li ho ukolébat a mít klid, podávejte moučník. V opačném případě vytáhněte láhev kvalitního vína.

BÝK

Má rád klid, pohodlí a pěkné prostředí. Jídlo přímo miluje a dá se vychovat k přímé závislosti, proto by mnohý Býk neopustil partnerku už jen kvůli oblíbenému jídelníčku. Říká se, že Býci zbožňují syrovou stravu, takže ani tatarákem nic nepokazíte, ovšem poctivý hovězí guláš nebo vepřo knedlo zelo v nich dokáže také rozproudit energii. Chcete-li probudit v Býkovi ten pravý žár, podávejte červené víno v červeném župánku či sexy prádle téže barvy.

BLÍŽENEC

Zajímají ho jakékoli pokusy, takže tradičními pokrmy u něj slávu nedobudete. Chcete-li v něm probudit zvědavost, vyndejte co nejvíce nádobí, rozehrajte melodii vařeček a naběraček. Zkusila jste už kombinovat maso s ovocem? Co třeba telecí medailonky na meruňkách? Blíženci však v kritických okamžicích nepodávejte ryby s kostmi nebo špagety, které mu zabrání ve výřečnosti, kdyby se vám konečně chystal s něčím svěřit.