Beran (19. březen - 21. duben)


Nezávislý Beran má tendenci být neustále zapojen do vztahu a jeho dobrodružnější povaha přispívá k neustálé impulzivnosti. Berani dávají přednost situacím, které mají pod kontrolou. Ujistěte se, že vždy svého partnera Berana obdivujete, že oceňujete jejich svobodného ducha – tím mu stoprocentně uděláte radost.

Býk (20. duben - 20. květen)


Nejtvrdohlavější ze všech znamení zvěrokruhu, které se nevzdává v žádné situaci ani nenechá nedokončený úkol. Pokud milujete právě Býka, buďte trpělivé a nezapomínejte jim říkat, jak moc si ceníte toho, že se nikdy nevzdává, protože to taky znamená, že se nevzdá ani své lásky k vám a bude vám oddaný až za hrob.

Nejnebezpečnější vlastnosti znamení zvěrokruhu: Beran vás spíš zmlátí, Rak se urazí

Nejnebezpečnější vlastnosti znamení zvěrokruhu: Beran vás spíš zmlátí, Rak se urazí

Každý z nás má svou třináctou komnatu. Nechcete narazit? Nastudujte si nejnebezpečnější vlastnosti jednotlivých znamení a neriskujte. 

Doporučené články Číst více

Blíženci (21. květen-20. červen)


Impulzivní, nevyzpytatelný a s chutí po dobrodružství, takový je Blíženec. Je vždycky tam, kde se něco děje. Pokud jste se zamilovali do Blíženců, znamená to, že s ním budete zažívat pořádnou jízdu emocí. Připravte se na to, ale nuda to nebude. Určitě jim pořád říkejte, jak je právě tahle jejich nespoutanost skvělá, budou mít jistotu, že je milujete.

Rak (21. červen -22.červenec)


Loajální a starostlivý, takový je Rak. Může být někdy trošku vztahovačný. Buďte trpěliví a vezměte v úvahu jejich citlivou povahu. Pamatujte, že to všechno vždycky dělá pro vás, takže mu nezapomeňte vždycky důkladně poděkovat a ocenit jeho úsilí. Protože ve skutečnosti, vaše štěstí je jeho štěstí.