Jak to umějí s lidmi? Extroverti a introverti podle znamení

Někdo se mezi lidmi cítí jako ryba ve vodě, jiný si rád užívá osamělá odpoledne jen ve společnosti sebe a knihy. Extroverti a introverti mají odlišný přístup k životu. Která znamení jsou společenská a která tolik ne?
Máte někdy pocit, že jestli budete ještě chvíli zavření doma jen sami se sebou, praskne vám hlava? Nebo naopak – budete-li muset promluvit ještě na jediného člověka, nejspíš to nevydržíte a utečete s křikem? Možná za to může vaše znamení! Některá znamení zvěrokruhu mají totiž přirozené sklony chovat se společenštěji a otevřeněji a spíše extrovertní tendence, kdežto jiná jsou stydlivější, uzavřenější a raději než společnost vyhledávají samotu a pokoj. Jak jste na tom vy?

Láska a vztahy podle horoskopu: Jak je znamení prožívají?

Láska a vztahy podle horoskopu: Jak je znamení prožívají?

Nezávislé, silné osobnosti, které si vystačí samy se sebou a nikoho dalšího k životu nepotřebují, nebo spíše jedinci hnízdící a budující pevné zázemí? Každý člověk je jiný a vztahům přisuzuje různou důležitost. Jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruh

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)


Berani jsou většinou zcela předpisoví extroverti – pokud se do toho nepřimíchá nějaký naprosto protichůdný ascendent. Může za to i jejich horká hlava: věci moc nepromýšlejí, a nezahlcují se tak zbytečnými obavami. Nedělá jim problémy navázat vztah s kýmkoli, i s tím, koho vůbec neznají. Prostě zapředou konverzaci a je to. Nebojí se trapasů, protože něco takového jednoduše neuznávají. Stačí se zasmát a převálcovat okolí sebevědomím a charismatem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)


Býci jsou jako ostatní zemská znamení obrácení spíše do sebe. Jako většina introvertů špatně tolerují změny, mají rádi svoje pohodlí, a jestli něco nesnášejí, pak okamžik, kdy je někdo hodí do neznámých vod. Jsou-li vystaveni neznámé situaci s neznámými lidmi, zvládnou to, ale uzavřou se do sebe a málokdy prohodí víc než půl slova. Rádi si užívají svůj klid v doprovodu soukromých potěšení, jako je třeba kniha, hudba nebo víno.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)


Upovídaní a kontaktní Blíženci jsou rozhodně extroverti a společnost potřebují k životu asi jako… kyslík. Samota je vyloženě děsí. Pokud nedostávají dostatek podnětů zvenčí, začnou se dost rychle nudit. Lidi si umějí během chvilky omotat kolem prstu a vyhrají jakýkoli konflikt, protože druhé umlátí argumenty a nepřetržitým přívalem slov. Nedělá jim problém mluvit na jakékoli téma, i když o něm moc nevědí: nikdo to nepozná! Ani jako malé děti se dlouho nezabaví sami, potřebují neustále někoho k ruce.