S přibývajícími léty se každé ze znamení zvěrokruhu vyrovnává jinak. Někdo se chová celý život jako dítě, jiný je vážný a odměřený. Jak to vidí se stářím vaší duše hvězdy? Pojďme se podívat, zda jste svěží jako malé děti anebo vás láká důstojnost dospěláckých záležitostí.

Beran

Zrozenci Berana jsou brzy vyzrálí. Chovají se důstojně a mají vůdčí sklony. Už od dětství umějí vzít rozum do hrsti. Beran zbytečně nepodléhá malichernostem a neplýtvá časem na hlouposti, proto je jeho duše dospělá již od dětství. 

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (28-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (28-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk

Býci jako by dětskou duši ani neměli, protože téměř od narození překypují rozumným uvažováním. S přibývajícími lety se vše mění v pravý opak. Býci milují hrátky a mazlení se s malými dětmi. Rádi se pohybují v přírodě. Navíc jsou otevření a přátelští. 

Blíženci

Blíženci působí na první pohled jako děti, ale opak je pravdou. Skrývají dospělou duši. Blíženci mají dvě povahy. Někdy jsou usměvaví a kamarádští, jindy touží po uznání a mají velké ambice. Není divu, že prahnou po pochvale a obdivu dospělých.

Rak

Pro Raky je vztah k dětem klíčový. Bez rodiny by nemohli ani existovat. Vše pečlivě budují. Jejich srdce je otevřené lásce, ale také trpí občasnými hysterickými záchvaty. Duše Raka je dětská i stará, podle okolností. Rak se dokáže s dětmi veselit, ale zároveň je vychovává.