Vánoce jsou časem klidu, míru a lásky. Lidé si dávají dárky pro radost a užívají si drahocenné dny volna. Co dělají v tomto kouzelném čase Váhy, Panny anebo Vodnáři? Srovnejte si své aktivity podle hvězd.

Beran

Když se řekne před Beranem slovo Vánoce, rozzáří se mu oči a vrátí se do dětských let. Veškerý volný čas tráví s dětmi. Staví sněhuláka, sáňkuje a chodí bruslit. To vše v aktivním duchu, protože Beran doma u televize neposedí. Pro Berana představují Vánoce zábavu a smích.
 

Jací byste měli být pro svého partnera podle jeho znamení?

Jací byste měli být pro svého partnera podle jeho znamení?

Chcete získat určitého člověka, nebo už jste ho získali a rádi byste ho udělali šťastným? Zjistěte, v jakém znamení zvěrokruhu se narodil a přečte si, jakého partnera k životu potřebuje.

Doporučené články Číst více

Býk

Požitkářský Býk má Vánoce spojeny s pojídáním dobrot a přípravou delikates, které běžně přes rok nevaří. Nepotrpí si na velký úklid, hlavně aby mě plný žaludek. O romantiku se postará praskající dřevo v krbu a sklenka vína. Děti si přeci pohrají s hromadou dárků, které dostali od Ježíška.

Blíženci

Činorodí Blíženci si nepotrpí na tradiční Vánoce, a pokud jim to finance dovolí, vycestují do zahraničí za sluníčkem. S předvánočním stresem si nelámou hlavu a vše připravují na poslední chvíli. Jde jim především o to, že jsou s rodinou pohromadě. Potěší je návštěvy přátel a povídání do rána.