Muži a Valentýn. Docela zajímavá a trošku komická spojitost. Těžko říci, zda by si na svátek zamilovaných vzpomněli sami od sebe. Z pohledu ženy si zaslouží Valentýn romantický dárek neboli originální důkaz lásky. Tak se ukažte pánové, jak své ženy zbožňujete!

Beran

Očekáváte od muže Berana dokonalý valentýnský dárek? Vždyť je tak dynamický, plný vášně a nápadů. Máte pravdu. Hledá ženu, která miluje romantiku a nevšední zábavu stejně tak jako on. Nebojte se, určitě vám donese kytici růží a čokoládu, ale více nečekejte. Raději si s vámi vychutná bohatou večeři v restauraci anebo vám předvede velkolepé postelové hrátky. 

Horoskop na dnešní den - Úterý 29-12-2020

Býk

Muž zrozený ve znamení Býka je jako stvořený pro romantické chvíle a něžnosti. Prožijete s ním obrovskou dávku zamilovanosti při pozorování západu slunce anebo při procházce po pláži. Pokud jde o Valentýna, těšte se na překrásné vyznání lásky u večeře při svíčkách za zvuku libých tónů houslí. Býk touží po spokojenosti, klidu a příjemných okamžicích ve dvou. 

Blíženec

Být zamilovaná od muže Blížence s sebou přináší pocity božské lásky i nepochopitelného zklamání. Jeho povaha je prazvláštní a těžko ji odhalit. Blíženec není vyznavač valentýnských večeří a dárků. Proč taky, když zrovna nemá chuť. Možná se na vás ovšem usměje štěstí a zrovna na Valentýna bude hýřit výbornou náladou a pozve vás na večírek.

Rak

Muž Rak – velmi komplikovaná osobnost, která může mile překvapit anebo se pěkně vymlouvat. Raci si nepotrpí na valentýnský rej a párty až do rána. Možná, že vám něco dobrého sami uvaří. Celou atmosféru doladí výborným vínem a oblíbeným filmem. Raci rádi lenoší a milují milostné hrátky, třeba nevstanete na Valentýna ani z postele!