Každý muž se zamilovává jiným způsobem, navíc muži bývají těžko čitelní, takže je fajn vědět, jak na toho, který se vám líbí nebo který pro vás něco znamená. Jak dosáhnout toho, aby se do vás muž zamiloval? Co platí na jednotlivá znamení zvěrokruhu? Když to zjistíte, získáte klíč, který potřebujete k odemknutí lásky nebo zavření dveří jednou provždy.

Beran (21. března − 19. dubna)

Muži Berani milují vášnivý vztah. Když Beran hledá lásku, jde do toho přímo a nedívá se doprava ani doleva. Je asertivní, impulzivní a upřímný ve svých pocitech. Zamilovat se je pro Berana jako jet na horské dráze plné vzrušení a dobrodružství. Často neví, jak se zastavit a trošku ze svého tempa polevit. Pokud tedy chodíte s Beranem, buďte připravená na rychlost. Beranům vládne Mars, který je neúnavný ve snaze o dosažení romantických tužeb. Když se Beran zamiluje, bude to do někoho, kdo je ochoten být stejně intenzivní jako on.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (10-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (10-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk (20. dubna − 20. května)

Býk je v lásce velmi opatrný. Dokud si nebude jistý, že vy jste ta pravá, nedá svou zamilovanost najevo. Je praktický a stabilní, takže bude pravděpodobně zkoumat všechny potenciální nápadnice, než se uváže. Ale protože je taky důvěryhodný, vyplatí se na něj čekat. Býkům vládne Venuše, takže je to láskyplný a smyslný milenec, jehož upřímnost je jednou z jeho největších deviz. Býci milují doteky, takže pokud si všimnete, že se vás více a více dotýká, je možné, že jste si ho už získala. Nezkoušejte s ním hrát ale žádné hry: Býk si cení čestnosti.

Blíženci (21. května − 20. června)

Blíženci, kterým vládne temperamentní Merkur, jsou nejupovídanějším znamením zvěrokruhu. Ani nebudete muset zjišťovat, jestli se do vás zamiloval, pravděpodobně vám to řekne sám! Nebude se vás snažit nalákat na kýčovitá prohlášení, místo toho vám předvede svou inteligenci a umění výřečnosti. To znamená, že chodit s Blížencem je celkem rychlovka, protože to, že se zamiloval, zjistíte třeba už na prvním rande, ale nikdy s ním nebudete mít jistotu. Rychle se totiž začne nudit a musí být psychicky stimulován, jinak vás opustí stejně tak rychle, jako se do vás rychle zamiloval.

Rak (21. června − 22. července)

Rak se v lásce pohybuje pomalu, protože se bojí zranění. Je velmi citlivý, takže si dává načas, než se někomu otevře. Potřebuje hodně uklidňujících pozitivních akcí, aby věděl, že může vyjádřit svou lásku. Pro něj je láska posvátná a zamiluje se pouze tehdy, když se domnívá, že je to na celý život. To vše zní skvěle, ale někdy ho strach může natolik svázat, že nevyleze ze své ulity. Může být náladový, občas vysílá smíšené signály, ale díky své silné intuici bude dobře vnímat i vaše potřeby a vždy se bude snažit vám vyjít vstříc.