Každý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. Mnozí věří, že žijeme, pracujeme a také milujeme pod jejich vlivem …

BERAN

Beran se zamiluje klidně. Je to ten vzácný případ, kdy beran odloží svůj ohnivý temperament a sedí klidně na břehu řeky se stéblem trávy v zubech, zatímco proudy plynoucí kolem neodnesou mrtvoly všech jeho soupeřů. Pak se Beran pomalu zvedne, líně dojde k objektu své vášně a nedbale pronese: „Vezmeš si mě“.

Jací byste měli být pro svého partnera podle jeho znamení?

Jací byste měli být pro svého partnera podle jeho znamení?

Chcete získat určitého člověka, nebo už jste ho získali a rádi byste ho udělali šťastným? Zjistěte, v jakém znamení zvěrokruhu se narodil a přečte si, jakého partnera k životu potřebuje.

Doporučené články Číst více

BÝK

Býk se zamiluje zuřivě. Objekt lásky musí Býkovi patřit úplně – se všemi náležitostmi a kreditkami. Protože jinak …. ne, to raději nechtějte vědět! Býkova vášeň žije podle zákonů Andersenova malé zlodějky: „poručím, aby tě zbičovali a hned si mě zamiluješ, drahoušku!“ Zamiloval a basta! Takže Býci vždy dosahují vzájemné lásky (jinak je to strach, opravdu strach). A když se někdo náhodou rozhodne Býka opustit, pak jen po špičkách, pod rouškou noci a v tom, co má právě na sobě.

BLÍŽENCI

Blíženci se zamilují upřímností a navždy. „Navždy“ trvá přibližně půl roku a objekty upřímné lásky mohou být například i dva. Ale oba jsou stejně upřímně milováni. Pro Blížence je zcela normální ráno usedavě plakat pro věčnou lásku č. 1 a večer si podřezávat žíly kvůli věčné lásce č. 2. Přičemž láska k oběma je naprosto čistá. A ten, kdo to nechápe, je … Vodnář.

RAK

Zamiluje se opatrně. Leze v kruhu, blíží se a opatrně louská klepety: „Co když to není ta pravá?“, „Co když se s ním dám dohromady a ukáže se, že to není On?“ Objekt račí láskyje dlouho pozorován a přehodnocován, takže pravděpodobnost nějakého románku závisí na trpělivosti vyvoleného (vyvolených). Ovšem tím obzvláště trpělivým se dostane odměny, protože zamilovaný Rak klade své lásce k nohám celý svět. Proces pokládání světa k nohám milované bytosti probíhá podle obvyklého schématu: „A nebude se jí tento svět zdát nudný?“, „Nepotřebuje snad k životu chlor místo kyslíku, nemám hledat jiný svět?“ … A tak to jde po celá léta …