Beran


Znamení Berana miluje stejně ohnivé partnery, tedy Střelce, Lvy, ale i aktivní partnery, jako jsou Vodnáři. Jaké znamení se hodí dále k Beranovi a s kým mu to ve vztahu moc klapat nebude? A s kým by nejraději hned skočil do postele?Býk


Přestože Býci preferují stabilitu, mají rádi taky dobrodružství. Proto jsou pro ně vhodní například Střelci, Berani, Vodnáři a Raci. Jaké znamení se ještě hodí k Býkovi a s kým bude podle partnerského horoskopu prožívat velmi náročný vztah?

Ptačí horoskop: Mrkněte, jaké vlastnosti jsou pro vás typické. Opravdu to sedí!

Ptačí horoskop: Mrkněte, jaké vlastnosti jsou pro vás typické. Opravdu to sedí!

Věděli jste o tom, že existuje ptačí horoskop? Nechápavě kroutíte hlavou a myslíte si, že jde o nějaký výmysl? Omyl, ptačí horoskop existuje a prozradí o vaší povaze víc, než si myslíte!

Doporučené články Číst víceBlíženci

 

Blížencům v lásce a sexu vyhovují Lvi, Berani, ale i Panny, protože jim také vládne Merkur. Většina Blíženců může úspěšně randit i s Vodnáři a dalšími vzdušnými znameními. Jaká znamení se ještě hodí k Blížencům?Rak


Rak touží po romantickém a dlouhodobém vztahu, který nebude založen jen na erotice, ale i na souznění duší. Hodí se k nim Vodnáři, Berani, Střelci a jakékoli pohyblivé znamení, takže si mohou rozumět i s Blíženci. Jaká znamení se ještě hodí k Rakovi?