Když člověka přepadávají úzkosti, změní se. Víte, jak byste se proměnili vy? Napoví vám to vaše znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Když jsou Berani úzkostní, posilují si sebevědomí. A to tak, že každému dokazují, že jsou vůči všem féroví. Snaží se před všemi ukazovat jen v tom nejlepším světle. Vždy musí mít ten správný názor, který si energicky obhajují.

Proč jste single? Panny jsou vybíravé, Střelci se bojí nudy!

Proč jste single? Panny jsou vybíravé, Střelci se bojí nudy!

Přemýšlíte o tom, jak je možné, že pořád nemůžete najít toho pravého nebo tu pravou? Důvodem je možná i to, v jakém slunečním znamení jste se narodili. Každé z nich má totiž něco, co může navazování nových vztahů bránit.

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud se u Býků rozvine úzkost, mají tendenci o sobě mlžit. Nechají se chytit do sociálních sítí. Vytváří o sobě iluzi, že jsou šťastní. Věsí tam fotky, na kterých vypadají šťastně, a píší k nim jen pozitivní věci. Nemohou dopustit, aby ostatní zjistili, že se jim nedaří dobře.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Na úplném začátku dělají, že jsou naprosto v pořádku. Chtějí své úzkosti skrývat. S tímto přístupem se jim to bude pomalu vymykat z rukou a začnou být agresivní. Blíženci jsou velmi citlivé znamení a náchylné na úzkosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rakům záleží na tom, aby měli harmonické vztahy se svými blízkými. Pokud je to jinak, zúzkostňuje je to. Během úzkostí se snaží, aby se všem zavděčili. Dělají všechno proto, aby je měli všichni rádi. Pokud je někdo opustí, během úzkostí se z toho hroutí.