Rok 2019 je skoro tu. Ale to neznamená, že byste měli zanedbávat konec roku 2018. Co vás v tento emotivní čas čeká a jak to přežít?

Beran

 Blíží se vánoční svátky, a to je období klidu a míru. Což není tak úplně vaše parketa a jste z toho nervózní. Myslete na to, že i vy potřebujete pauzu. Zanechte zápolení a vědomě relaxujte. Po Novém roce budete o to silnější.

Které dvojice zvěrokruhu mají nejbolestivější rozchod? Jsou to tyhle!

Které dvojice zvěrokruhu mají nejbolestivější rozchod? Jsou to tyhle!

Je totiž možné, že právě vaše dvě znamení k sobě nepasují a vždy u nich bude velké riziko rozchodu. Navíc bolestivého. Kterých párů se to týká?

Doporučené články Číst více

Býk

 Konec roku 2018 bude jedna velká párty! Dbejte na to, abyste nenavštěvovali hostitele s prázdnýma rukama a chovejte se tak, aby vás chtěl každý zase pozvat znovu, bude se vám to v budoucnu hodit. Někde mezi těmi všemi večírky vám ale dojde, že byste se je všechny vyměnili za pár chvilek s jednou jedinou osobou. Nestojí to za zvážení?

Blíženec

 Láska pro vás bude do konce tohoto roku jako cesta strašidelným domem. Budete zavírat oči, schovávat se a utíkat před ní. Jenže právě lásku potřebujete k tomu, abyste za sebou rok 2018 nechali bez výčitek. Na vás totiž může mít vliv jenom ten, do koho jste zakoukaní. Co bude potom, to se uvidí. Ale jestli dáte na jeho rady, něco podstatného se ve vašem životě změní.

Rak

 Raci, nastává čas vzpomínání na dětství, což naprosto milujete. Budete obklopení rodinou, přáteli a láskou. Jenže na někoho jste zapomněli. A tomu člověku chybíte. Může to být stará láska, zapomenutý kamarád nebo někdo z rodiny. Koncem roku 2018 se rozhodnete, jestli si tohoto člověka znovu pustíte do života, nebo půjdete dál bez něj.