Právě teď je dobrá imunita doslova nezbytná. Existuje spousta způsobů, jak imunitní systém posílit. Ať už je to šálek zeleného čaje, pravidelné cvičení nebo meditace, vždy je ale dobré dělat to, co bude dobré konkrétně pro vás. A vaše znamení zvěrokruhu může být dobrým ukazatelem. Co je tedy vhodné dělat pro imunitu podle astrologie?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani patří k těm, kteří velmi často podléhají stresu. To se podepisuje hlavně na jejich horní části zad, ramenech a taky hrudníku. Vám prospěje dobrá pravidelná masáž (a tu lze provádět i doma, stačí požádat partnera a podívat se na nějaký návod na internetu). Ze všeho nejvíc vaší imunitě ovšem prospěje cvičení, zejména takové, při kterém posilujete svaly. 

HOROSKOP PLNÝ ČÍSEL: Jak si numera zahrají s arogantním Štírem a jak s důvěřivou Pannou?

HOROSKOP PLNÝ ČÍSEL: Jak si numera zahrají s arogantním Štírem a jak s důvěřivou Pannou?

Zima je v plném proudu, jste zachumlaní pod dekou a užíráte se nudou. Co si takhle zaházet kostkami? Hozená čísla vám mohou prozradit mnohem více, než čekáte. Stačí protřepat v dlani či kalíšku tři kostky a zjistíte, jaký osud jednotlivým znamením kostky

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci, vy potřebujete především vitamín C a probiotika. Bohužel jste velmi citliví na alergie všeho druhu a probiotika vám pomohou zharmonizovat vaši imunitu. Měli byste také víc konzumovat zeleninu a bílkoviny. Nezapomínejte na všechny vitaminy, hlavně „céčko“, a jogurty. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci, vaše zdraví a potažmo imunita začínají ve střevech. Máte citlivý trávicí systém, proto mu musíte věnovat zvýšenou pozornost, abyste byli připraveni čelit novým výzvám. Míváte velmi často průjmy nebo naopak zácpy, takže omezte konzumaci kyselých potravin a lepku. Více cvičte, ideální je pro vás chůze nebo běh.