Patříte mezi milovníky sněhových vloček a dlouhých zimních večerů anebo už se těšíte na první hřejivé paprsky slunce? Zima není pro většinu lidí zrovna nejoblíbenějším ročním obdobím. Mnozí trpí depresemi a chybí dobrá nálada. Jak přežít mrazivé měsíce roku podle zvěrokruhu?

Beran


Pro Berany je zima pohromou. Patří mezi aktivní jedince, kteří zbožňují pohyb na čerstvém vzduchu. Mrazivé dny jim zpříjemní squash, bowling anebo lyžování. Berani se nesmíří s nic neděláním. Pohybové aktivity, to je klíč k úsměvu na jejich tváři.


Býk


Býci snáší chladné zimní dny bez větších problémů. Zachumlají se pod peřinu anebo si otevřou láhev dobrého vína. Pohled na zasněženou krajinu jim dodává vnitřní vitalitu. Možná by to chtělo návštěvu sauny, která jim prohřeje celé tělo.

Velký horoskop na duben: Váhy čekají nové příležitosti, se Štíry budou cloumat emoce

Velký horoskop na duben: Váhy čekají nové příležitosti, se Štíry budou cloumat emoce

Přichází další jarní měsíc, který bývá velice plodný. Jak to ale bude nyní? Důležité bude táhnout za jeden provaz. Energie tohoto měsíce se soustřeďují na zdokonalování. Zdokonalujeme se ve věcech, které běžně zůstávají bez povšimnutí. V některých oblaste

Doporučené články Číst více


Blíženci


Ani Blíženci si s výkyvy počasí nelámou hlavu, jen se musí neustále bavit. Jsou činorodí, komunikativní a rádi se pohybují ve společnosti. Večírky, silvestrovský rej, karnevaly a plesová sezóna, to je pro ně to pravé ořechové.


Rak


S Rakem je to na štíru. Miluje horké letní dny a k smrti rád se vyhřívá na sluníčku. Zimní počasí není jeho šálek čaje. Rakovi pomůže rodinná pohoda, procházka zasněženou krajinou a lenošení na pohovce u pohádky.