Patříte mezi milovníky sněhových vloček a dlouhých zimních večerů anebo už se těšíte na první hřejivé paprsky slunce? Zima není pro většinu lidí zrovna nejoblíbenějším ročním obdobím. Mnozí trpí depresemi a chybí dobrá nálada. Jak přežít mrazivé měsíce roku podle zvěrokruhu?

Beran


Pro Berany je zima pohromou. Patří mezi aktivní jedince, kteří zbožňují pohyb na čerstvém vzduchu. Mrazivé dny jim zpříjemní squash, bowling anebo lyžování. Berani se nesmíří s nic neděláním. Pohybové aktivity, to je klíč k úsměvu na jejich tváři.


Býk


Býci snáší chladné zimní dny bez větších problémů. Zachumlají se pod peřinu anebo si otevřou láhev dobrého vína. Pohled na zasněženou krajinu jim dodává vnitřní vitalitu. Možná by to chtělo návštěvu sauny, která jim prohřeje celé tělo.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek 01-04-2021 - Bohyně lásky bdí nad všemi zamilovanými i nad těmi, kteří touží aspoň po flirtu...


Blíženci


Ani Blíženci si s výkyvy počasí nelámou hlavu, jen se musí neustále bavit. Jsou činorodí, komunikativní a rádi se pohybují ve společnosti. Večírky, silvestrovský rej, karnevaly a plesová sezóna, to je pro ně to pravé ořechové.


Rak


S Rakem je to na štíru. Miluje horké letní dny a k smrti rád se vyhřívá na sluníčku. Zimní počasí není jeho šálek čaje. Rakovi pomůže rodinná pohoda, procházka zasněženou krajinou a lenošení na pohovce u pohádky.