Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci jsou energičtí a optimističtí. Jsou dobří kamarádi, zaměření na cíl. Vaše spokojenost je jednou z jeho nejvyšších priorit. Jsou taky ale velmi idealističtí, což znamená, že pro něj žádná hora není dost vysoká. Když něco chcete, váš Střelec bude odhodlaný splnit každé vaše přání. Je taky neuvěřitelně štědrý, takže vám snese k nohám všechno, po čem toužíte. Ať už jde o dárky, lásku nebo pozornost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi jsou muži praktičtí, spolehliví a rodinně orientovaní. Jsou přesně ten typ člověka, se kterým chcete žít a vyrovnat se mu. Dává do vašeho vztahu spoustu energie a úsilí a vše bere vážně. Pokud nevidí žádnou budoucnost, neudržíte ho u sebe. Je velmi opatrný, a dokud si není jistý, že jste skutečně šťastná, nedá vám to najevo. Budoucnost začne plánovat až tehdy, když se ujistí, že váš vztah stojí na pevných základech.

HOROSKOP VĚRNOSTI: Jak prošla jednotlivá znamení zvěrokruhu? Beran to zkouší všude!

HOROSKOP VĚRNOSTI: Jak prošla jednotlivá znamení zvěrokruhu? Beran to zkouší všude!

Co oči nevidí, srdce nebolí. Jako nevěru lze brát jakýkoli sexuální kontakt, který se uskutečňuje mimo partnerskou dvojici. Sexuální kontakt je velmi široký pojem, nejedná se jen o pohlavní styk. I flirt může být velmi zraňující a ponižující. Ve chvíli, k

Doporučené články Číst více

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři jsou hlubocí myslitelé, kteří to umí s lidmi. Rádi o věcech přemýšlí, proto do vztahu vkládají hodně úsilí a času. Vodnář ví, co potřebujete, a snaží se zjistit, jak by tyhle potřeby uspokojil co nejlépe. Vodnář je taky velmi inovativní, což znamená, že vždy přichází s novými způsoby, jak vás učinit šťastnou. Můžete se vsadit, že nikdy nepřestane vymýšlet, jak byste mohla být ještě šťastnější!

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby jsou citlivé, kreativní a nejintuitivnější znamení zvěrokruhu! Jejich schopnost empatie je hlubší než oceán, takže pokud máte po svém boku muže narozeného v tomto znamení, věřte tomu, že bude toužit téměř po psychickém spojení. Ryby jsou romantici, kteří se s vámi touží propojit na každé úrovni.