Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi jsou vášniví srdcaři, kteří vás dostanou svou veselostí, optimismem a taky intenzitou prožitků. Tahle kombinace je ideální, pokud toužíte po zábavném vztahu, kde se nebudete nudit. Na druhé straně nejsou bezstarostní ani povrchní, naopak se snaží, abyste spolu byli šťastní. Lvi také milují pocit, že jsou dobří a že jim to dáváte najevo. Jsou smyslní a smyslnost vyžadují i po vás.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny jsou plánovači. Muži v tomto znamení jsou organizátoři milující detaily. Ve vztahu se někdy může zdát, že vám až čtou myšlenky, ale oni se jen snaží vás skutečně poznat a naučit se, jak s vámi zacházet. Věnují maximální úsilí tomu, aby vás vztah fungoval co nejlépe. Jsou přirozeně laskaví a pracovití. Možná nejsou vášniví ani spontánní, protože jsou opatrní. Ale buďte si jistá, že udělá všechno pro to, abyste spolu byli spokojení. Muž Panna nikdy nepřestane budovat váš vztah.

Nejhorší vlastnosti astrologických znamení: Víte, čím lezete ostatním totálně na nervy?

Nejhorší vlastnosti astrologických znamení: Víte, čím lezete ostatním totálně na nervy?

Každé znamení zvěrokruhu v sobě ukrývá jak dobré vlastnosti, tak ty špatné. A právě na stinné stránky se dnes zaměříme. Příjemné čtení to nebude, pravda někdy bývá krutá a bolestná.

Doporučené články Číst více

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy milují harmonii a klid, což je ideální pro každý dokonalý vztah. Muži v tomto znamení mají pochopení pro vaše potřeby, stejně jako pro svoje vlastní. Tvrdě pracují na tom, aby nalezli nejlepší způsob, jak udržet váš vztah v harmonii. Buďte si jistá, že váš vztah bude vždy spravedlivý a vyvážený a oba dostanete přesně to, co potřebujete a chcete navzájem. Váhy mají navíc schopnost vidět obě strany, takže v případě konfliktu nebude ulpívat na své vlastní pravdě. 

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři jsou notoricky vášniví milovníci. Muži v tomto znamení jsou vždy připraveni k zahřátí, a to nejen v ložnici, ale i v jiných aspektech života. Jejich láska bývá silná a intenzivní a s ním se budete cítit vždy jako královna. Vztah se Štírem je jako vztah Romea a Julie. Jeho vášeň vám dává pocit, že každý den je fantazie. Nikdy se nestydí za svoje pocity a chce, aby váš vztah nebyl chladný.