Pokud stále nemáte při výběru partnera štěstí, zkuste na to jít tentokrát jinak. Každé znamení zvěrokruhu má svoje specifické povahové rysy a některé z nich se k vám hodí více, jiné méně. Proč se k vám bude hodit partner právě ve znamení Ryb nebo Lva? Odpověď najdete v našem horoskopu!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani jsou známí tím, že velmi rádi soutěží. Někteří lidé můžou tuhle soutěživosti vnímat jako slabost, jiní to naopak velmi oceňují. Máte-li partnera ve znamení Berana, bude vždycky o krok před vámi, to znamená, že každé ráno se probudí s nějakým novým plánem či nápadem, což vám zlepší den. Berani jsou ale také impulzivní a někdy se neumí kontrolovat. Ovšem někdy i impulzivnost může pracovat pro váš vztah – když se vrátí domů a přinese vám nějaký dárek nebo vás pozve na večeři.

Jak se vyrovnat s rozpadem vztahu podle znamení zvěrokruhu?

Jak se vyrovnat s rozpadem vztahu podle znamení zvěrokruhu?

Hvězdy vám poradí, jak z toho ven...

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci jsou spolehliví, trpěliví a oddaní partneři. Jsou známí tím, že ve vztazích bývají dokonalí a chtějí ženu přirozeně ochraňovat. Bývají věrní a tvrdě pracují na tom, abyste se ve vztahu cítila bezpečně a šťastně. Možná není tak spontánní, ale zase s ním najdete stabilitu. Udělá všechno, co je v jeho silách, aby vztah udržel silný a zdravý. Nikdy se ho nebudete muset ptát, jaké místo v jeho životě zaujímáte. Vždy vám dá pocit, že jste jediná.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Máte partnera Blížence? Pak je to jedno velké a nepřetržité dobrodružství. Blíženci jsou známí tím, že jsou expresivní a vždycky připraveni, aby se vám zalíbili. Na rozdíl od jiných mužů nemají Blíženci problém odhalit svoje pocity. Všechno, co cítí, vám předloží na stříbrném talíři. Nikdy tedy nebudete pochybovat o tom, jestli vás milují. Blíženec je vždy připraven k zábavě, protože nesnáší rutinu a nudu. Usilovně pracuje na tom, aby jiskra ve vztahu nezhasla.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci jsou vodní znamení, a tedy přirozeně intuitivní. Raci žijí v souladu se svými vlastními emocemi, stejně jako s těmi vašimi. Partneři v tomto znamení budou vždycky vědět, co se ve vás děje, a budou se snažit vás rozveselit. Vzhledem k jeho silně emocionální povaze je téměř jisté, že tito muži jsou velmi romantičtí a touží po silném spojení. Raci bývají téměř vždy dobří partneři, kteří dokážou rozšifrovat cokoli, co se ve vás děje. Jsou skvělí v zjišťování vašich potřeb, takže vždy vědí, co dělat v konkrétních situacích.