Pokud stále nemáte při výběru partnera štěstí, zkuste na to jít tentokrát jinak. Každé znamení zvěrokruhu má svoje specifické povahové rysy a některé z nich se k vám hodí více, jiné méně. Proč se k vám bude hodit partner právě ve znamení Ryb nebo Lva? Odpověď najdete v našem horoskopu!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani jsou známí tím, že velmi rádi soutěží. Někteří lidé můžou tuhle soutěživosti vnímat jako slabost, jiní to naopak velmi oceňují. Máte-li partnera ve znamení Berana, bude vždycky o krok před vámi, to znamená, že každé ráno se probudí s nějakým novým plánem či nápadem, což vám zlepší den. Berani jsou ale také impulzivní a někdy se neumí kontrolovat. Ovšem někdy i impulzivnost může pracovat pro váš vztah – když se vrátí domů a přinese vám nějaký dárek nebo vás pozve na večeři.

Jak šílení jsou vaši ex podle toho, co jsou ve znamení?

Jak šílení jsou vaši ex podle toho, co jsou ve znamení?

Ale podle toho, kdy se váš ex narodil, se dá alespoň celkem snadno předpovědět, co vás čeká.

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci jsou spolehliví, trpěliví a oddaní partneři. Jsou známí tím, že ve vztazích bývají dokonalí a chtějí ženu přirozeně ochraňovat. Bývají věrní a tvrdě pracují na tom, abyste se ve vztahu cítila bezpečně a šťastně. Možná není tak spontánní, ale zase s ním najdete stabilitu. Udělá všechno, co je v jeho silách, aby vztah udržel silný a zdravý. Nikdy se ho nebudete muset ptát, jaké místo v jeho životě zaujímáte. Vždy vám dá pocit, že jste jediná.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Máte partnera Blížence? Pak je to jedno velké a nepřetržité dobrodružství. Blíženci jsou známí tím, že jsou expresivní a vždycky připraveni, aby se vám zalíbili. Na rozdíl od jiných mužů nemají Blíženci problém odhalit svoje pocity. Všechno, co cítí, vám předloží na stříbrném talíři. Nikdy tedy nebudete pochybovat o tom, jestli vás milují. Blíženec je vždy připraven k zábavě, protože nesnáší rutinu a nudu. Usilovně pracuje na tom, aby jiskra ve vztahu nezhasla.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci jsou vodní znamení, a tedy přirozeně intuitivní. Raci žijí v souladu se svými vlastními emocemi, stejně jako s těmi vašimi. Partneři v tomto znamení budou vždycky vědět, co se ve vás děje, a budou se snažit vás rozveselit. Vzhledem k jeho silně emocionální povaze je téměř jisté, že tito muži jsou velmi romantičtí a touží po silném spojení. Raci bývají téměř vždy dobří partneři, kteří dokážou rozšifrovat cokoli, co se ve vás děje. Jsou skvělí v zjišťování vašich potřeb, takže vždy vědí, co dělat v konkrétních situacích.