Ve vztahu nesmíte být pasivní a čekat aktivitu jen od partnera. Na vztahu se musí pracovat, to že jste se kdysi do sebe zamilovali, automaticky neznamená, že spolu budete šťastní až do smrti. V životě se věci mění, stejně jako lidé. Důležité je pamatovat si, že ve vztahu rostete společně. Co by ve vztahu měla dělat jednotlivá znamení horoskopu?

Beran (21. března - 19. dubna)

Beran je schopen během několika sekund změnit svou náladu a navodit tak nepříjemnou atmosféru. Jejich partneři ani mnohdy netuší, co se stalo a proč se to stalo. Z tohoto důvodu pak někdy našlapují zlehka, aby Beran ještě více nevybuchl. Berani, vy pro zdravý vztah potřebujete zvládnout svůj temperament. 

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (18-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (18-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk (20. dubna - 20. května)

Býk bývá velmi tvrdohlavý a málokdy se chce vzdát svého názoru. Jeho nedostatečná ochota ke kompromisu je příčinou většiny problémů ve vztahu. Ale ve vztahu není člověk sám, vždy jsou v něm dva. Pokud chce tedy Býk zlepšit svůj vztah, musí být ochotnější zvážit i myšlenky a názory svého partnera. 

Blíženci (21. května - 20. června)

Blíženci jsou ve vztazích často velmi impulzivní, což vůbec neprospívá kvalitě vztahu. Jejich partner bývá často terčem jejich útoků. Impulzivita je sice skvělá věc a může být ve vztahu zábavná, ale vztah taky vyžaduje určitý stupeň předvídatelnosti. Ta přináší do vztahu stabilitu. A tam, kde je stabilita, existuje důvěra. Bez stability nevybudujete dobrý vztah.