Co vám dal tento rok? Kam spějete?

Beran

 Jde to sice pomalu, ale stáváte se člověkem, který nejdřív myslí a teprve potom koná. Taky se přestáváte zabývat tím, co si o vás kdo myslí, a staráte se jen o sebe. Je před vámi naučit se být méně sobečtí, ale čím starší budete, tím víc si budete uvědomovat, jak moc je pro tento svět laskavost užitečná.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (14-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (14-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk

 Stále více se učíte odpouštět. Z minulosti si nesete pěných pár šrámů a i když jste se zapřísáhli, že lidem, co vám je způsobili, nikdy neodpustíte, začíná se to dít. Začínáte akceptovat, že k tomu třeba měli své důvody. Uvidíte, že čím víc lidem odpustíte, tím líp se budete cítit.

Blíženec

 Jste stále méně sebekritičtější. U jiných by to byla výtka, u vás je to ale výhoda. Viníte se totiž za každou maličkost, která se nepovede, a jste k sobě velmi přísní. Myslete na to, že je nejdůležitější, abyste se měli rádi. Teprve pak tu totiž můžete být pro ostatní.

Rak

Začínáte přicházet na to, jak se za sebe postavit. Máte problém se vypořádat s lidmi, kteří se po vás vozí. Většinou jim prostě uhnete z cesty a hledíte si svého. Pak čekáte, až to přebolí. Ale nemusí to tak být. Postupně se učíte říkat lidem, jak se k vám nemají chovat. A to je dobře.