Představte si, že nastane válka, revoluce nebo velký občanský spor. Kde by bylo vaše místo?

Beran.

Jste schopni být iniciátory jakékoliv velké změny, protože jste rození vůdci. Ať už se rozhodnete pro politický převrat, bránění práv zvířat nebo sbírání peněz pro znevýhodněné děti, uspějete. Jste hlasem změny. Stačí se držet myšlenky, nikoliv plánu, a zůstat věrný svým instinktům.

Úžasné! Toto pro vás vždy udělají (nejen) ve vztahu jednotlivá znamení! Podívejte se, v jaké situaci se na ně obrátit.

Úžasné! Toto pro vás vždy udělají (nejen) ve vztahu jednotlivá znamení! Podívejte se, v jaké situaci se na ně obrátit.

...Vyslechne si Vás jako nikdo jiný a Vám se neuvěřitelně uleví. Zároveň Vám podá užitečné rady, protože stoupenci tohoto znamení sami bývají citliví, takže je dost pravděpodobné, že podobné pocity již sami zažili.

Doporučené články Číst více

Býk. 

Vaše názory ostatní dost ovlivňují. Možná si to neuvědomujete, ale vaše slova mají velký význam. Když má dojít k velkým změnám, dokážete ostatní takzvaně ukecat a oni vám uvěří. Ve vleku těch správných cílů dokážete svými slovy a přesvědčivým vystupováním přetáhnout lidi na svou stranu.

Blíženec.

Jste mistrem komunikace. Dokážete vyjednat příměří, vysvětlit, kam se poděly peníze, i  řečnit na obrovské akci. Není úplně nutné, abyste prezentovali své myšlenky, každopádně pokud si vás nějaká organizace nebo firma najme jako tiskového mluvčího, má vyhráno. I ty nejsložitější teze dokážete podat jednoduše a atraktivně.

Rak. 

Jste balzám na lidskou duši. Nejste zrovna rození bojovníci, ale umíte předat lásku a klid, který je po velkých revolucích potřeba. Dokážete se starat o raněné, shánět adekvátní pomoc, pečovat o opuštěné děti a pracovat na udržení míru, když všechny války konečně skončily.