Většina lidí pravidelně sleduje pouze klasické západní horoskopy podle slunečních znamení. Existuje však mnoho dalších typů horoskopů. Perský horoskop popisuje vlastnosti podle data narození v podobě zvířat. Podívejte se, jaké zvíře charakterizuje právě vás!

Lidé narození v ježkovi jsou obratní, odvážní i lstiví. Na povrch působí tvrdě až nepřístupně, uvnitř jsou však spíše opatrní a nedůvěřiví. Jejich život je jeden velký shon. Jsou velice aktivní a mnohdy si sáhnou díky své nerozvážnosti až na dno. Naštěstí se rychle otřepou a jdou si plnit další sny. V lásce jsou oddaní, ale nesnesou lenivý a málo činorodý protějšek. Když se v lásce zklamou, uzavřou se do mříží samoty.

Horoskop na dnešní den - Sobota (15-02-2020) Vyhněte se nebezpečným situacím a nenamáhejte se...

Slon (18. 4. - 15. 5.)

Zrozenci ve slonovi jsou silní, houževnatí a intelektuální. Jen tak je něco nerozhodí. Neoplývají rychlostí, nýbrž vytrvalostí a rozvahou. Nelze jim popřít přátelskost a schopnost podat člověku pomocnou ruku. Opravdu rádi tahají člověka z bryndy. V lásce jsou nároční, hned tak s někým nenavážou trvalý vztah. Potřebují cítit životní jistoty. 

Zlatý zajíc (16. 5. - 12. 6.)

Všichni lidé narození ve zlatém zajíci vynikají zvídavostí, rychlostí a optimismem. K řešení problémů se stavějí pružně a kreativně. I v pozdějším věku působí mladistvě a odhodlaně. Klidně si splní sen i v šedesáti. Bez společnosti by nemohli žít. Jsou mistry komunikace. V lásce mívají problémy se stálostí. Jejich kamarády a rodinu odradí nedochvilnost a občasná lenost. 

Bobr (13. 6. - 10. 7.)

Bobři jsou spolehliví, pracovití a usilovně na sobě makají. Není možné jim vzít smysl pro rodinu a kamarádství. Bobři nejsou majetničtí ani lakomí. Pro své blízké dokážou vytvořit ideální komfort. Mile rádi pomohu a jsou společenští. Rádi se učí novým věcem, protože se tak trochu bojí toho, co bude zítra. Bývají skvělými studenty a ve vzdělání podporují i své děti.

Orel (11. 7. - 7. 8.)

Pro orla je nejdůležitější pevná vůle, autorita a obrovský rozhled. Orel je popisován jako král ptačího království, proto je vznešený a neoblomný. Na druhou stranu je také velkorysý. Od jiných vyžaduje respekt a obdiv. Říká se, že orlí znamení je dar. Tito zrozenci mají většinou radostný život, jen nesmějí podlehnout všem pozlátkům světa.

Horoskop na dnešní den - Neděle (03-05-2020) - Poskytněte citovou oporu členu rodiny, který se připravuje na lékařský zákrok.

Horoskop na dnešní den - Neděle (03-05-2020) - Poskytněte citovou oporu členu rodiny, který se připravuje na lékařský zákrok.

V láskyplných vztazích lze očekávat výrazné zlepšení. Vyhněte se dnes každému rozčilení a naopak se zkuste radovat i z maličkostí. Celkově se zlepšuje nálada i smysl pro humor.

Doporučené články Číst více