Máte někdy pocit, že se váš život odvíjí způsobem, který nemůžete ovlivnit? Vaše sluneční znamení je klíč k pochopení karmy z minulých životů. Když budete vědět, co vám je předurčeno, můžete získat kontrolu nad svým životem.

My a naše podvědomí

Už jste někdy měli pocit, že se vám dějí věci nevědomky a nezávisle na tom, co chcete? Možná jste byli fascinováni určitou profesí, a nevíte proč. Jeden mladý muž se zeptal své bývalé přítelkyně, která mu dala kopačky a rozhodla se stát jeptiškou, proč to udělala. A ona mu odpověděla: Nemám jinou možnost. Prostě jsem to musela udělat. Naše podvědomí, zvláště když sahá až do dalekých minulých životů, je složité a může nás mást. Ovšem vaše sluneční znamení poskytuje vodítko a taky může vrhnout trošku světla na vaši karmu. Hlavní je, abyste věděli, že extrém v jednom životě musí být vyvážen v tom druhém.

NEJHORŠÍ VLASTNOSTI KLUKŮ PODLE HOROSKOPU! BERAN NEODEPISUJE, LEV JE FRAJÍREK!

NEJHORŠÍ VLASTNOSTI KLUKŮ PODLE HOROSKOPU! BERAN NEODEPISUJE, LEV JE FRAJÍREK!

Nikdo není dokonalý. Podle znamení zvěrokruhu zjistíte, jaké nedostatky budete muset skousnout u svého kluka!

Doporučené články Více

Beran


V předchozích životech jste vždy konali dobré a správné věci. Jedli jste, pracovali a žili přesně tak, jak chtěli všichni ostatní. Ovšem občas jste zašli příliš daleko a šli jste proti svým zásadám, protože ostatní věřili něčemu jinému. Pamatujte si, že váš názor a zvolený způsob života je stejně důležitý jako kohokoli jiného.

Býk


Milujete krásné věci, ale často si je nekupujete, i když si je můžete dovolit. Opravdu potřebujete ten bestseller, když si ho můžete půjčit v knihovně? V mnoha minulých životech jste byli, upřímně řečeno, velcí  lakomci. Žili jste raději jako žebráci, i když jste měli spoustu peněz. Nyní je načase přiznat si, že je to v pořádku, mít pěkné věci – jsou součástí darů Země.

Blíženci


Vás okouzlují v životě běžné věci, jako jsou mraky, květiny, vlny v řece. Mohli byste chodit nebo sedět celé hodiny a pozorovat, co zajímavého zase uvidíte. Skrze mnoho reinkarnací jste byli učencem, který byl vynikající v právu, filozofii, teologii a vědě. Jen zřídka jste si ale všímali obyčejných věcí a hlubokých pravd. V tomto životě je na čase, abyste měli oči otevřené a všímali si jich. Jen tak dál, kochejte se!

Rak


Milujete svůj domov a rodinu a na Zemi není místo, kde byste byli raději. Vaše rodina je pro vás nejvyšší prioritou a hluboce ji milujete. Ne vždy to bylo ale tak. Byly životy, ve kterých vám záleželo víc na podnikání a práci než na blízkých. Ať už jste byli král, obchodník nebo obyčejný farmář, pravděpodobně jste znali své spolupracovníky lépe než svou rodinu. Proto je to v tomto životě jinak.

Co děláte špatně, když jste zamilovaní? Napoví vám znamení zvěrokruhu

Co děláte špatně, když jste zamilovaní? Napoví vám znamení zvěrokruhu

Láska dokáže s člověkem dělat divy. Když jste zamilovaní, často si ani neuvědomujete, jak na některé věci reagujete. Znamení zvěrokruhu vám prozradí, co neděláte dobře, když se do někoho zakoukáte.

Doporučené články Více